۸ پروژه عمرانی در شهرداری منطقه ۴ تهران به بهره‌برداری رسید

0
95
کمالی زاده

آئین بهره‌برداری از ۸ پروژه عمرانی شهرداری منطقه ۴ پایتخت امروز شنبه ششم آبان ماه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه خبری نبض تهران، آئین بهره‌برداری از ۸ پروژه عمرانی شهرداری منطقه ۴ پایتخت امروز شنبه ششم آبان ماه برگزار شد.

این مراسم در ادامه شنبه‌هایی که شهرداری تهران از آن‌ها با عنوان شنبه‌های امید و افتخار یاد می‌کند، با حضور علی‌اصغر کمالی زاده شهردار منطقه ۴ ، حسین نظری معاون خدمات شهری شهرداری تهران و دیگر مدیران شهری برگزار شد.

علی‌اصغر کمالی‌زاده شهردار منطقه ۴ در این مراسم اظهار کرد: ارزش ریالی ۸ پروژه اجرایی امروز در این منطقه ۲۵۰ میلیارد تومان است و این مبلغ از محل منابع شهرداری تهران تامین شده است.

وی تصریح کرد: ساختمان اسکان کارگری نواحی ۳ و ۷ برای رفاه و آسایش هر چه بیشتر کارگران، ایجاد دیوار حائل و رفع خطر نقاط حادثه‌خیز، احداث و مرمت سرویس‌های بهداشتی سطح منطقه، تراش، روکش و آسفالت معابر سطح منطقه، تبدیل انهار به کانیو در سطح منطقه، احداث چمن مصنوعی خیابان شهید احدزاده و احداث راستگرد خیابان شهید چمن‌آرا به بزرگراه شهید بابایی را از جمله پروژه‌هایی هستند که امروز در منطقه ۴ به بهره‌برداری رسیدند.

شهردار منطقه ۴ یادآور شد: منطقه ۴ در بین ۲۲ منطقه تهران بیشترین اعتبار را به لحاظ عمرانی دارد و تحقق این مسئله با حمایت شورا و شهردار تهران صورت گرفته است.

کمالی‌زاده اضافه کرد: ۳۱ پروژه دیگر در منطقه ۴ در دستور کار قرار دارد و در هفته‌های آینده آماده و به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی خاطرنشان کرد: ۱۰ درصد از جمعیت کل پایتخت در این منطقه ساکن هستند و ما باید خدمات مناسب و درخوری را به آن‌ها ارائه دهیم و تحقق این هدف به توجه مسئولان شهرداری بستگی دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here