۸۰۰ هزار تهرانی در ۲۲ بهمن با مترو جابجا شدند

0
147

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه گفت: همزمان با برگزاری راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، حدود ۸۳۱ هزار و ۱۶۰ نفر با متروی تهران جابه‌جا شدند.

به گزارش نبض تهران، مسعود درستی مديرعامل شركت بهره‌برداری مترو تهران و حومه، با اشاره به حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، گفت: همزمان با برگزاری راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، حدود ۸۳۱ هزار و ۱۶۰ نفر با متروی تهران جابه‌جا شدند.

وی افزود: متروی تهران از ابتدای صبح ۲۲ بهمن با آمادگی کامل و با تلاش همکارانم در بخش‌های مختلف شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه، تمام توان خود را برای ارائه خدمات مطلوب به شرکت‌کنندگان در جشن چهل‌وپنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به کار گرفت و بنا بر آمار به‌دست‌آمده از ابتدای سرویس‌دهی تا پایان مراسم، بیش از هشتصد هزار نفر با متروی تهران جابه‌جا شدند.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه افزود: به منظور جابه‌جایی بهتر مسافران، سرفاصله حرکت قطارهای مترو، به‌خصوص در خطوطی که ایستگاه‌های آن در مسیر راهپیمایی قرار داشتند، کاهش یافت.

درستی خاطرنشان کرد: ۱۶۶ قطار فوق‌العاده به منظور جابه‌جایی سریع‌تر مسافران و کاهش ازدحام مسافری در خطوط هفتگانه اعزام شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here