کاشت درخت در منزل شهروندان تهرانی

0
182

مدیر عامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران از کاشت ۳۰۰ اصله درخت در خیابان ولیعصر (عج) تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: کاشت درخت در منازل شهروندان تهرانی از ابتدای اسفند آغاز و تا پایان اسفند ادامه دارد.

به گزارش نبض تهران، علی محمد مختاری مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران، درباره وضعیت درختان خیابان ولیعصر(عج) با تأکید بر اینکه درختان کاشته شده در سال‌های گذشته وضعیت خوبی دارند، گفت: امسال نیز ۳۰۰ اصله درخت برای واکاوی درختان این خیابان در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: این ۳۰۰ اصله درخت در محدوده مناطق ۳، ۶ و ۱۱ بر اساس اینکه نیاز به واکاوی بوده است، کاشته خواهد شد.

مختاری با اشاره به برنامه شهرداری تهران برای کاشت درخت در منازل شهروندان تهرانی گفت: کاشت درخت در منازل شهروندان تهرانی از ابتدای اسفند آغاز و تا پایان اسفند ادامه خواهد داشت. بنابراین شهروندان تهرانی می‌توانند درخواست خود را از طریق سامانه ۱۳۷ اعلام کنند.

مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران ادامه داد: در این طرح از درختان مثمر و غیر مثمر بر اساس درخواست شهروندان استفاده خواهد شد.

مختاری تأکید کرد: باتوجه به اینکه پویش ملی یک میلیارد درخت در کشور اجرایی شده است ما هم در تهران با جدیت این پویش را انجام می‌دهیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here