هدیه ۵۰ هزار تومانی سازمان پسماند به شهروندان تهرانی

0
224

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: در طرح عید تا عید، از ۲۲بهمن تا ۶ اسفندماه به شهروندانی که برای اولین بار از سرویس جمع‌آوری زباله خشک(نوماند) استفاده کنند و ثبت سفارش موفق انجام دهند، کیف پول شهروندی‌شان به عنوان هدیه مبلغ ۵۰ هزار تومان شارژ می‌شود.

به گزارش نبض تهران، رضا محمدی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، اظهار کرد: در طرح عید تا عید از ۲۲بهمن تا ۶اسفندماه و به عبارتی از عید سالگرد پیروزی انقلاب تا نیمه شعبان سالروز ولادت باسعادت حضرت مهدی (عج)، برای جلب مشارکت مردمی و افزایش انگیزه جهت ثبت سفارش به شهروندانی که برای اولین بار در سرویس جمع‌آوری زباله خشک(نوماند)ثبت سفارش موفق انجام دهند و جمع‌آوری زباله انجام شود، مبلغ ۵۰ هزار تومان به عنوان هدیه کیف پول شهروندی آنها شارژ می‌شود.

وی افزود: شهروندان باید از طریق اپلیکیشن کافه بازار، برنامه شهرزاد را نصب و سپس به سرویس نوماند مراجعه کنند. در نوماند موقعیت جغرافیایی را انتخاب و نسبت به تعیین مقدار پسماند (به صورت تقریبی) و وزن آن اقدام کنند.

محمدی همچنین تصریح کرد: شهروندان تاریخ و روز جمع‌آوری را مشخص کنند و منتظر بمانند تا ناوگان جمع‌آوری سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران در زمانی که خود شهروندان انتخاب کرده‌اند، به درب منزل آنها برای دریافت زباله خشک مراجعه و با توزین دقیق میزان پسماند خشک دریافتی و فاکتور نهایی را مشخص کند و سپس کیف پول شهروندی آنها شارژ می‌شود. به محض اینکه این اقدام انجام شد در قالب طرح عید تا عید ۵۰ هزار تومان هدیه از طرف سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران به حساب شهروندان واریز خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here