نواختن زنگ استکبار ستیزی مدارس، مهمترین زنگ تربیتی ما است

0
94
زنگ استکبار ستیزی

وزیر آموزش و پرورش گفت: با نواختن زنگ استکبار ستیزی در مدارس، بچه‌ها یاد می‌گیرند حقیقت طلب، حقیقت جو و جهان اندیش باشند و این زنگ از این حیث مهمترین زنگ تربیتی ما و زنگ مبارزه با شیطان است.

به گزارش نبض تهران، رضامراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش، در مراسم نواختن زنگ استکبارستیزی در مدرسه پسرانه متوسطه اول شهید فهمیده، اظهار کرد: ما تنها کشوری در دنیا هستیم که دانش آموزان ما در مدرسه یاد می‌گیرند نه ظالم و نه مظلوم باشند.

وی افزود: ما جزو معدود کشورهایی هستیم که در آن بچه‌ها یاد می‌گیرند حقیقت طلب، حقیقت جو و جهانی اندیش باشند و این زنگ از این حیث مهم‌ترین زنگ تربیتی ما است. این زنگ در واقع زنگ مبارزه با شیطان است که به فضل الهی این نوجوانان چشم شیطان را کور خواهند کرد.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به راهپیمایی ۱۳ آبان سال گذشته، خاطرنشان کرد: راهپیمایی پارسال نسبت به سال‌ قبل متفاوت بود و من یقین دارم ۱۳ آبان امسال نیز متفاوت ترین زنگ این چهل و چند سال است چراکه بیداری ما روز به روز بیشتر و همدلی با مظلوم روز به روز بیشتر می‌شود.

صحرایی با بیان اینکه ما ظلم را بر نمی‌تابیم و در کنار مظلومان ایستاده‌ایم، گفت: دانش آموزان ما امروز در ۱۳ آبان پیامی به دانش آموزان مظلوم عزه می‌دهند. نتانیاهو و یاران او به عنوان زباله‌های تاریخ محو خواهند شد و حق خواهد ماند.

وی خطاب به دانش آموزان حاضر در جمع تصریح کرد: ان‌شاءالله امروز پیامی مهم به دنیا مخابره می‌شود. هرکسی که ظالم است در هر کجا که باشد روز به روز ضعیف تر می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here