نصب تجهیزات و علائم ترافیکی در نقاط حادثه خیز منطقه ۱۹

0
235

جریان ترافیکی در نقاط حادثه خیز بزرگراهی و معابر اصلی منطقه ۱۹ با نصب بیش از ۲۰۰ قطعه تجهیزات و المان ترافیکی کنترل و آرام سازی شد.

به گزارش نبض تهران، تورج فرهادی شهردار منطقه ۱۹، با اشاره به اهمیت کنترل و آرام سازی جریان ترافیکی در کاهش حوادث به طور ویژه در نقاط حادثه خیز ، اظهار کرد: با توجه به بازدیدهای میدانی کارشناسان حوزه حمل و نقل و ترافیک، نقاط ورودی و خروجی بزرگراهی و معابر پر تردد که نیاز به تجهیزات ایمنی داشتد شناسایی و بیش از ۲۰۰ قطعه تابلوهای جهت نما، خطر نما، استوانه ایمنی وگاردریل در این نقاط نصب و یا مرمت شد.

فرهادی با تأکید بر مرمت و بهسازی علائم ترافیکی، المان‌های حمل و نقل عمومی، حذف زوائد فیزیکی، اصلاح و ایمن سازی نقاط حادثه خیز ترافیکی و اصلاح هندسی معابر در قالب طرح تحولی بیست گانه خدمت افزود: در همین راستا محور پر ترافیک شهید هاشمی منتهی به بهشت زهرا (س) در مسیر شمال به جنوب حد فاصل پل شهید صنیع خانی تا دور برگردان مقابل صالح آباد به ۱۰۰ عدد تابلو خطر نما مجهز شد.

شهردار منطقه ۱۹ به مرمت و تجهیز خیابان شهید زلفی و شریان‌های بزرگراهی به علائم ترافیکی اشاره کرد و افزود: ۱۵ شاخه گاردریل و متعلقات در بزرگراه‌های آزادگان و شهید کاظمی، ۵۰ قطعه تابلو جهت نما در محور شهید هاشمی ورودی میدان تاج آبادی، دور برگردان صالح آباد، ورودی میثاق شمالی به بزرگراه شهید تندگویان، ورودی بزرگراه شهید هاشمی به میدان شهید تاج آبادی و بلوار علامه عسگر غرب‌، دوربرگردان غربی حرم مطهر، ورودی به دانشگاه یادگار امام (ره) از بلوار علامه عسگری و ۴۰ قطعه استوانه ترافیکی در طول معبر شهید زلفی نصب شده است.

فرهادی در ادامه یادآور شد: ترمیم و تجهیز تابلو و المان‌های ترافیکی در نواحی یک و سه در طرح استقبال از بهار در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here