مدیریت ترافیک دو حادثه در پایتخت/معابر باز و تردد جریان دارد

0
16

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با بيان مواردی به تشریح جزئیات مدیریت ترافیک دو حادثه پایتخت پرداخت.

به گزارش نبض تهران، سرهنگ فیروز کشیر معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، در خصوص وضعیت ترافیکی خیابان کارگر پس از نشست آسفالت گفت: روز گذشته در این محل محدودیت تردد اعمال گردیده و این نشست آسفالت به عمق دو تا سه متر و در برخی مقاطع تا ۱۵ متر روی داده بود که شرکت آب و فاضلاب در این محدوده اقدام به پلیت گذاری کرده و مسیر تردد هم اکنون باز است.

وی افزود: البته بخاطر این پلیت گذاری تردد در این محل کمی با کندی در حال انجام است که نیاز است که شهروندان گرامی نسبت به تعیین مسیرهای جایگزین و مدیریت سفر در این مسیر انتخاب مناسبی داشته باشند.

سرهنگ کشیر همچنین در خصوص ترافیک خیابان ولیعصر ( عج ) بهشتی که بیمارستان گاندی در آن دچار حریق شده بود نیز بیان داشت: با توجه به این حادثه ای که در روز چهارشنبه روی داد اطلاع رسانی‌های لازم انجام شد و به جهت امدادرسانی‌هایی که در حال انجام بود و می‌بایست تیم.های اورژانس بیماران را به بیمارستان‌های دیگر انتقال می‌دادند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: جهت اطفاء حریق توسط آتش‌نشانی باید در این مسیر محدودیت تردد اعمال می‌شد و هم اکنون این مسیر باز است و شهروندان می‌توانند انتخاب مسیر داشته و تردد نمایند.

وی اظهار کرد: در هر دو حادثه تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ به موقع در محل‌ها حاضر شدند و با اعمال محدودیت به موقع در این مسیرها به جریان ترافیک اجازه حرکت داده و شهروندان توانستند به مسیر خود از معابر دیگر اقدام نموده و به هیچ عنوان گره ترافیکی در این محدوده‌ها شاهد نبودیم و البته همکاری خوب شهروندان نیز با تیم‌های مستقر در این معابر نیز باعث روانی ترافیک گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here