فردا مراکز معاینه فنی همجوار با راهپیمایی ۲۲ بهمن فعال هستند

0
289
معاینه فنی

مدیر عامل شرکت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از فعالیت هفت مرکز معاینه فنی در روز تعطیل رسمی ۲۲ بهمن ماه در پایتخت خبر داد.

به گزارش نبض تهران، سید محمد مهدی میرزایی قمی مدیر عامل شرکت ستاد معاینه فنی ضمن عرض تبریک به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر، از فعالیت هفت مرکز معاینه فنی در روز تعطیل رسمی ۲۲ بهمن ماه در پایتخت خبر داد.

وی در توضیح جزئیات خبر افزود: در روز یک شنبه ۲۲ بهمن ماه مراکز بیهقی و شهید آبشناسان به صورت شبانه روزی و مراکز شهدای زمان آباد، آزادی و واحدهای سیار جیحون، شهید دادمان و اوشان از ساعت ۷ الی ۱۸ فعال هستند.

وی در خصوص فعالیت مراکز معاینه فنی شهر تهران در روز تعطیل رسمی ۲۲ بهمن ماه و نحوه انتخاب این مراکز برای خدمت رسانی در این روز گفت: این ستاد همزمان با چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جهت تسهیل در دسترسی و میزبانی شایسته از شهروندان حاضر در مراسم پرشور راهپیمایی ۲۲ بهمن در قالب جشن خانواده بزرگ ایران نسبت به ارائه خدمات معاینه فنی در مراکز منتخب به ویژه در مراکز هم جوار و نزدیک به این مراسم اقدام نموده است.

گفتنی است ساعت کاری مراکز در ایام تعطیلات رسمی تا ساعت ۱۴ بوده که در این روز جهت رفاه حال شهروندان و استفاده از خدمات معاینه فنی پس از مراسم راهپیمایی ساعت فعالیت به مدت ۴ ساعت افزایش و این مراکز تا ساعت ۱۵ فعال هستند.

میرزایی قمی در پایان خاطرنشان کرد: شهر تهران از بضاعت ۶۴ خط معاینه فنی مختص خودروهای سبک در ۱۷ مرکز معاینه فنی ثابت و ۱۵ واحد سیار تک خطه و همچنین سه مرکز معاینه فنی تک خطه مختص خودروهای سنگین برخوردار بوده و شهروندان می‌توانند جهت اطلاع از آدرس و نحوه فعالیت مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران به آدرس inspection.tehran.ir مراجعه و یا با سامانه پاسخگو 96006000 تماس حاص کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here