طلاب در کاهش آسیب‌های اجتماعی به کمک هلال‌احمر بیایند

0
112
کولیوند

رییس جمعیت هلال احمر گفت: طلاب در مباحث کاهش آسیب‌های اجتماعی هم به کمک هلال‌احمر بیایند تا جامعه‌ای الگو داشته باشیم. امیدواریم در کنار هم برای خدمات رسانی به مردم بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب حرکت کنیم.

به گزارش نبض تهران، پیر حسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر، در دومین همایش مبلغان بشردوستی، با قدردانی از اینکه طلاب همراه هلال احمر هستند و در امدادرسانی کمک می‌کنند، افزود: وظایف و مأموریت‌های هلال احمر، کمک به مردم آسیب دیده، بحران زده، نیازمند، بیمار و…. است.

کولیوند گفت: برای پیشرفت معنوی و دنیوی نیازمند دو بال دین و مردم هستیم که هر دو این دو بال در هلال احمر وجود دارد و در همین راستا از کمک طلاب تحت عنوان مبلغان بشر دوستی بهره مند شده‌ایم.

رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه در کنار هم قرار گرفتن مبلغان دینی و امدادگران یک الگوی قابل عرضه به عرصه بین المللی است افزود: علم، دانش، اعتقاد و یقین، عجله در انجام کار نیک، صبر و حوصله در انجام امور، اراده‌ی پولادین، امید، ایمان به خدا، دلسوزی، مهروزی و حسن خلق از جمله ویژگی‌های مبلغان دینی است.

رئیس جمعیت هلال احمر افزود: این مبلغان با این ویژگی‌ها در کنار هلال احمر برای امدادرسانی ایستاده‌اند.

وی ادامه داد: طلاب در مباحث کاهش آسیب‌های اجتماعی هم به کمک هلال احمر بیایند تا جامعه‌ای الگو داشته باشیم. امیدواریم در کنار هم برای خدمات رسانی به مردم بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب حرکت کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here