طرح ساماندهی کارکنان شرکتی دستگاه‌های اجرایی به تصویب نهایی رسید

0
81
استخدام نیروهای شرکتی

نوش آبادی گفت: مجلس شورای اسلامی با تامین نظر شورای نگهبان، طرح ساماندهی کارکنان شرکتی دستگاه‌های اجرایی را به تصویب نهایی رساند.

به گزارش گروه اقتصادی پایگاه خبری نبض تهران، حسین نوش آبادی نماینده مردم شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا اظهار کرد: با تصویب طرح تبدیل وضعیت و ساماندهی کارکنان شرکتی دستگاه‌های اجرایی در مجلس، تا شش ماه آینده همه افراد واجد شرایط، استخدام دولت خواهند شد.

وی ادامه داد: مجلس شورای اسلامی با تامین نظر شورای نگهبان، طرح ساماندهی کارکنان شرکتی دستگاه‌های اجرایی را به تصویب نهایی رساند.

نماینده مردم شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا افزود: بر اساس این قانون، کلیه دستگاه‌‌های موضوع ماده (۲۹) قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه اقتصادی اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران موظفند ظرف حداکثر شش ماه از تاریخ لازم الاجرا شدن این قانون با نیروهای شرکتی که به صورت غیرمستقیم و تمام وقت تا پایان سال ۱۴۰۱ در دستگاه‌های مربوطه مشغول به کار بوده و در سال ۱۴۰۲ نیز در همان دستگاه مشغول به خدمت هستند، قرارداد مستقیم بی‌واسطه منعقد کنند.

نوش آبادی تاکید کرد: سازمان اداری و استخدامی کشور وظیفه دارد، ظرف سه ماه از تاریخ لازم الاجرا شدن این قانون، آئین‌نامه اجرایی آن را به تصویب هیأت وزیران برساند و به کلیه دستگاه‌ها ابلاغ کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here