ضرورت برخور با اهانت کنندگان فضای مجازی به شهدا

0
183
منتظری

رئیس دیوان عالی کشور گفت: متاسفانه عده‌ای از روی غفلت و برخی از معاندین در فضای مجازی اقدام به هتک حرمت شهیدان و به ویژه حاج قاسم سلیمانی کرده‌اند که باید این افراد مورد تعقیب قرار گیرند و برخورد جدی و قاطع در این زمینه صورت گیرد.

به گزارش نبض تهران، حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری صبح امروز (۱۶ دی‌ماه) در جلسه شورای معاونین، ضمن محکومیت حادثه تروریستی کرمان و عرض تسلیت شهادت مظلومانه‌ جمعی از هموطنان شهید، بر شناسایی، دستگیری و مجازات عوامل خرابکار و مزدوران دشمن تاکید کرد.

وی افزود: مکتب سردار سلیمانی در جان و دل‌های ملت ریشه دارد؛ حاج قاسم زنده است و راه و مکتب او موجب هراس دشمنان است. دشمنان این مرز و بوم و مکتب علوی هرچه دست به این جنایات خباثت‌گونه بزنند مردم مؤمن در راه اعتلای کلمه‌الله و حمایت همه جانبه از نظام و اصل مترقی ولایت فقیه مصمم‌تر خواهند شد.

رئیس دیوان عالی کشور با بیان اینکه این حادثه تروریستی غم بار قلب ملت بزرگ ایران را به درد آورد، ادامه داد: ملت ایران هیچگاه بواسطه این دست تحرکات مذبوحانه از آرمان‌های مقدس خود و عشق ورزیدن به مسیر و راه نورانی امام راحل، شهدا و حاج قاسم، دست نخواهد کشید.

حجت‌الاسلام منتظری در توضیح مطلب تصریح کرد: همانطور که حضرت امام خمینی (ره) در پی شهادت شهید مطهری در قسمتی از سخنرانی خود فرمودند: “با ریختن خون عزیزان ما، تأیید شد انقلاب ما. این انقلاب‏‎ ‎‏باید زنده بماند، این نهضت باید زنده بماند، و زنده ماندنش به این خونریزیهاست. ‏‎ ‎‏بریزید خون‌ها را؛ زندگی ما دوام پیدا می‌کند. بکُشید ما را؛ ملت ما بیدارتر می‌شود. ما از‏‎ ‎‏مرگ نمی‌ترسیم. ” حادثه تروریستی کرمان اوج استیصال صهیونیسم است و شهادت افتخار ماست و این ملت، ملت امام حسین است، بدون شک چنین حرکت‌های جنایت بار و ظالمانه، حکایت از زبونی دشمن و ناامیدی از مقابله رو در رو با فرزندان غیور ملت را دارد.

وی با بیان اینکه تحرکات دشمنان نمی‌تواند خللی در عزم و اراده ملت وارد کند؛ گفت: این حادثه جنایت بار، وحدت مردم ایران و جبهه مقاومت را استحکام بخشید و راه نورانی شهید حاج قاسم سلیمانی پر رهروتر خواهد شد و انشالله مردم مومن و متعهد ایران اسلامی در انتخابات پیش رو با حضور غرورآفرین خود مشت محکم دیگری بر دهان استکبار جهانی خواهد رد.

رئیس دیوان عالی کشور در پایان گفت: متاسفانه عده‌ای از روی غفلت و برخی از معاندین در فضای مجازی اقدام به هتک حرمت شهیدان و به ویژه حاج قاسم سلیمانی نموده‌اند که باید این افراد مورد تعقیب قرار گیرند؛ لذا مسئولین مربوطه در این خصوص اقدام جدی و قاطعانه‌ای انجام دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here