در پادگان ۰۶ درختی قطع نشده است

0
236

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: درختی در پادگان ۰۶ قطع نشده و اگر قرار باشد زمین تحویل داده شود درختان قطع نخواهد شد و فضای سبز آن حفظ می‌شود.

به گزارش نبض تهران، مهدی چمران در حاشیه دویست و هفدهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امروز بودجه سال ۱۴۰۳ در شورا بررسی می‌شود، اظهار کرد: با توجه به این موضوع حتی تذکرات نیز حذف خواهد شد تا بررسی و تصویب بودجه تا پایان امروز به نتیجه برسد.

وی با اشاره به واژگونی قطار در خط ۲ مترو، تصریح کرد: یکی از قطارهایی که با برق ساکن کار می‌کرد، در حال آزمایش بود که با موانع انتهای ریل برخورد کرد و دچار حادثه شد. خوشبختانه حتی راهبر قطار نیز آسیب جدی ندیده اما هنو گزارش کامل آن اعلام نشده است. این حوادث ارتباطی با دغدغه ما برای تامین قطار ندارد. 

چمران با بیان اینکه اقدامات برای ساخت قطار ملی در حال انجام است، گفت: تا پایان سال آینده قطار ملی وارد خط خواهد شد.

وی با اعلام اینکه درختی در پادگان ۰۶ قطع نشده و اگر قرار باشد زمین تحویل داده شود درختان قطع نخواهد شد و فضای سبز آن حفظ می‌شود، خاطرنشان کرد: اگر قرار بر ساخت و ساز باشد در قسمتی از آن انجام می‌شود و فضای سبز آن باید حفظ شود.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به وقوع حادثه برای یکی از پاکبانان، تصریح کرد: بنده اطلاعی از جزئیات حادثه ندارم اما در مجموع تامین لباس‌های شبرنگ، کار در شب و ایمنی کار را برای آنها دنبال می‌کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here