توضیحات شهردار منطقه ۵، درباره تغییر کاربری گرمخانه زنان

0
246

شهردار منطقه ۵ شهر تهران درباره تغییر کاربری گرمخانه‌ای که در محدوده فرحزاد واقع شده است، توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش نبض تهران، احسان شریفی شهردار منطقه ۵ شهر تهران، اظهار داشت: بر اساس گزارشی که مختاری مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهرداری تهران از پیشرفت فیزیکی و برنامه زمان‌بندی اکو پارک فرحزاد اعلام کرده، این مجموعه در شهریور سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی اضافه کرد: گزارش دقیقی از میزان پیشرفت پروژه مربوط به اکو پارک فرحزاد ندارم، چون ما به عنوان سازمان پشتیبان حضور داریم و کارفرما سازمان بوستان‌های شهرداری تهران بوده وپیمانکار فعال است؛ جزئیات هم در اختیار سازمان بوستان‌ها به عنوان مجری اصلی قرار دارد.

شهردار منطقه ۵ تهران خاطرنشان کرد: گرمخانه‌‌ای که در محدوده فرحزاد واقع شده در طرح بوستان نیست که بخواهد جمع‌آوری شود و تداخلی با اجرای اکو پارک فرحزاد ندارد، اما کارکرد این مجموعه از نگهداری معتادان به محل نگهداری بی‌خانمان‌ها و افراد بی‌سرپناه تغییر کاربری داده می‌شود.

زنان معتاد به یاورشهرها منتقل می‌شوند

شریفی در ادامه یادآور شد: گرمخانه‌ مرکز نگهداری بی‌خانمان‌ها، بی‌جاها، بی‌سرپرستان و در راه ماندگان است و وقتی که دره فرحزاد برای معتادین متجاهر ناامن شود، خود به خود در این محدوده تردد نخواهند کرد و گرمخانه‌ این محدوده به کاربرد و معنای اصلی خودش باز می‌گردد.

وی اضافه کرد: با اجرای طرح تغییر کاربری گرمخانه‌ منطقه ۵ ، خانم‌های معتاد دستگیر می‌شوند و به مراکز یاورشهر مربوطه منتقل می‌شوند و گرم‌خانه‌ها عملا مرکز نگهداری بی‌خانمان‌ها خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here