تمهیدات مترو تهران برای برگزاری راهپیمایی ۱۳ آبان

0
297
مترو

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه با اشاره به هماهنگی انجام شده برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی گفت: متروی تهران آماده ارائه خدمات به شرکت‌کنندگان در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان است.

به گزارش نبض تهران، مسعود درستی مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه، اظهار کرد: شرکت‌کنندگان در راهپیمایی ۱۳ آبان می‌توانند از ایستگاه مترو طالقانی برای حضور در مراسم روز ملی مبارزه با استکبار در محدوده لانه جاسوسی آمریکا استفاده کنند و پس از پایان‌یافتن مراسم نیز این ایستگاه برای ارائه سرویس‌دهی مناسب به مسافران مهیا خواهد بود.

وی همچنین از اعزام قطار فوق‌العاده برای جابه‌جایی مسافران مترو در زمان برگزاری راهپیمایی ۱۳ آبان خبر داد و گفت: در صورت ازدحام پیشنهاد می‌شود مسافرانی که قصد پیاده‌ و سوار شدن در ایستگاه آیت‌الله طالقانی را دارند از ایستگاه‌های شهدای هفتم تیر یا دروازه‌دولت استفاده کنند.

درستی خاطرنشان کرد: در زمان ازدحام مسافری و به منظور تسهیل در تردد شرکت‌کنندگان در این اجتماع مردمی، قطارهای فوق‌العاده در خط یک مترو به کار گرفته خواهد شد.

گفتنی است، آیین راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان و روز ملی مبارزه با استکبار صبح روز شنبه در مقابل لانه جاسوسی آمریکا در خیابان طالقانی با سخنرانی رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here