تمهیدات اتوبوسرانی در ایام پایانی سال

0
123

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، تمهیدات این شرکت برای خدمات رسانی بهتر به شهروندان تهرانی در ایام پایانی سال را تشریح کرد.

به گزارش نبض تهران، مهدی علیزاده مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، گفت: برای سرعت و سهولت در جابجایی شهروندان در روز‌های پر ترافیک پایانی سال، تدارک گسترده‌ای دیده شده است که از جمله می‌توان افزایش عوامل خطوط، نظارت میدانی و هوشمند، تقویت خطوط شبانه‌روزی تندرو و خطوط منتهی به مراکز مهم خرید اشاره کرد.

علیزاده ادامه داد: ساعات فعالیت ناوگان اتوبوسرانی در خطوطی که به مقصد بازار‌ها و مراکز مهم خرید منتهی می‌شوند یا از مقاصد مذکور عبور می‌کنند، تا ساعت ۱۱ شب افزایش می‌یابد، ضمن اینکه خطوط ۹ گانه تندرو که به صورت شبانه‌روزی فعالیت می‌کنند، نیز تقویت خواهند شد.

وی افزود: خدمات رسانی ویژه اتوبوسرانی در پنجشنبه و جمعه آخر سال به شهروندان برای زیارت اهل قبور از دیگر خدمات این شرکت است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در پایان اضافه کرد: با آغاز ماه مبارک رمضان در ایام پایانی سال فعالیت همکاران ما در اتوبوسرانی نیزافزایش می‌یابد و ارائه خدمات حمل و نقلی به بازدید کنندگان نمایشگاه قرآن نیز تا پاسی از شب و پایان کار نمایشگاه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here