تلاش پلیس راهور برای تسهیل تردد در نیمه شعبان

0
286

رئیس پلیس راهور فراجا گفت: تمام تلاش ما بر تسهیل تردد در نیمه شعبان است و می‌خواهیم که این مراسم بدون کوچکترین مشکل ترافیکی و در نهایت نظم و انضباط برگزار شود.

به گزارش نبض تهران، سردار سید تیمور حسینی رئیس پلیس راهور فراجا، روز پنجشنبه در نشست مشترک شورای راهبری ترافیک و کمیسیون ایمنی راه‌های استان قم ،‌ که در استانداری قم برگزار شد اظهار داشت: روان سازی ترافیک و ایجاد نظم و انضباط برای جلوگیری از تصادف به‌عنوان ۲ اصل در مدیریت ترافیک در معابر شهری است.

وی افزود: کار پلیس یک کار بسیار مستمر و طاقت فرسا است که می‌بایستی بی وقفه در تلاش باشیم که تولید و محصول ما به عنوان امنیت تردد به هیچ عنوان از حرکت باز نایستد.

سردار حسینی گفت: ماموریت‌های حساس و مهمی به پلیس راهور واگذار شده از طرح‌های ترافیکی تا مدیریت برنامه‌های مناسبتی و یکی از این ماموریت های ویژه و مهم مراسم نیمه شعبان و ولادت منجی عالم بشریت امام زمان (عج) است که هسته مرکزی این ماموریت شهر مسجد جمکران است که همه ساله شاهد حضور میلیونی زائرین عزیز هستیم.

وی تاکید کرد: هدف ما این است که با کمترین مشکل و درکنار نظم و امنیت ترددها شکل بگیرد که در این راستا انتظار داریم که همه دستگاه های متولی و به ویژه تولیت مسجد مقدس جمکران نهایت همکاری را با ما داشته باشند.

رئیس پلیس راهور فراجا اضافه کرد: محدودیت‌های ترافیکی ضرورت اجرای طرح‌های ترافیکی است چرا که برنامه‌ریزی و هدایت جریان ترافیکی اگر به درستی انجام نشود مشکلات عدیده ای برای همه کسانی که به قصد شرکت در آن مراسم به محل مورد نظر مراجعه نموده‌اند را بوجودخواهد آورد

وی در ادامه با اشاره به لزوم اداره هوشمند ترافیک در شهر مقدس قم اظهار داشت: توسعه کمی و کیفی سامانه‌ها در شهر قم باید تداوم یابد تا امکان مدیریت هوشمند بر ترافیک معابر شهری بیش از پیش تحقق یابد

رییس پلیس راهور فراجا خاطرنشان کرد: تلاش خواهیم کرد با اصلاح و ارتقاء ساختار پلیس راه استان در حوزه راه‌های برون شهری نیز احداث چند پاسگاه جدید در دستور کار پلیس راهور استان قم قرار گیرد تا خلأءهای موجود برطرف شود.

سردار حسینی همچنین با تاکید بر آمار قابل توجه تصادفات در محورهای روستایی، عنوان کرد: ایمن‌سازی و رفع نقاط حادثه‌خیز راه‌های روستایی با استفاده از ظرفیت‌های موجود باید به عنوان یکی از موضوعات مهم پیگیری و دنبال شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here