تقدیر کولیوند از داوطلبان اعزام به غزه

0
158
کولیوند

به دنبال اعلام آمادگی ۳۰ هزار نفر از داوطلبان جمعیت هلال احمر برای اعزام به غزه جهت کمک به مردم فلسطین، رئیس جمعیت هلال احمر طی پیامی از آن‌ها تقدیر کرد.

به گزارش نبض تهران، به دنبال اعلام آمادگی ۳۰ هزار نفر از داوطلبان جمعیت هلال احمر برای اعزام به غزه جهت کمک به مردم فلسطین، پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر طی پیامی از آن‌ها تقدیر کرد.

در متن پیام دکتر پیرحسین کولیوند آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
امام علی (ع): أَفضَلُ المَعرُوفِ إغاثَةُ المَلهُوفِ
«برترین نیکی‌ها به یاری مردم اندوهگین شتافتن است»
در ساعت‌هایی که مردم بی‌پناه غزه با انواع نیازهای ضروری زندگی تنها بودند، جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با تلاش فراوان خود وجدان نهادهای بین‌المللی را برای حمایت‌کردن از مظلوم‌ترین و ستمدیده‌ترین مردمان دوران معاصر بیدار کرد و با ایفای نقشی راهبردی موفق شد جامعه جهانی بشردوستانه را از انفعال و انجماد در امدادرسانی به نوار غزه خارج کند.
جوش و خروش قلب‌های مهربان‌ و دستان سخاوتمند مردان و زنان امدادگر هلال احمر برای دفاع از کادر درمان بی‌دفاع در مقابل ارتش صهیونیست و تصمیم حضور در غزه، مکمل پیشگامی جمعیت هلال احمر ایران در این عزم همگانی برای امدادرسانی به نوار غزه بود.
بدین وسیله لازم می‌دانم قدرشناسی خویش را از تعهد و احساس مسئولیت امدادگران، داوطلبان، جوانان و کادر درمان جمعیت هلال احمر ابراز ‌دارم و مطئمن هستم پژواک ایثار و فداکاریِ این سرمایه‌های ارزشمند هلال احمر تا ابد در حافظه تاریخ باقی خواهد ماند.
پیرحسین کولیوند
رئیس جمعیت هلال احمر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here