ترمیم روکش آسفالت بزرگراه آزادگان در منطقه ۱۹

0
9

شهردار منطقه ۱۹ گفت: عملیات طرح ترمیم و نگهداشت آسفالت بزرگراه آزادگان از پل شهید رجایی تا پل آیت الله سعیدی به طول هفت و نیم کیلومتر به منظور رفع مشکلات عبور و مرور خودروها در این کریدور ارتباطی مهم و پرتردد توسط سازمان مهندسی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران انجام شد.

به گزارش نبض تهران، تورج فرهادی شهردار منطقه ۱۹، با اشاره به اینکه بزرگراه آزادگان یکی از شریان های اصلی شهر تهران است و حجم تردد به ویژه عبور و مرور ماشین‌های سنگین در آن بسیار بالاست، اظهار کرد: تخریب روکش آسفالت بزرگراه آزادگان به علت عبور ماشین آلات سنگین و نامناسب بودن زیرسازی در طی سال‌های اخیر مشکلات متعددی را برای شهروندان ایجاد و مدیریت شهری را با حجم زیادی از پیام‌های مردمی در سامانه‌ ارتباط مردمی ۱۳۷ پلاس در این خصوص روبرو کرد.

وی اضافه کرد: با توجه به درخواست های مکرر شهروندان، پس از چندین سال و در راستای ارتقای ایمنی شهری وافزایش رضایتمندی شهروندان این عملیات در محور آزادگان انجام شد.

شهردار منطقه ۱۹ با تأکید بر اینکه با اجرای طرح ترمیم و نگهداشت آسفالت بزرگراه آزادگان تا ۱۲ سال به عمر آسفالت این شریان افزوده می‌شود، خاطرنشان کرد: این عملیات با صرف ۲۴ هزار ۳۶۰ تن آسفالت به صورت مکانیزه در ۷۲ هزار ۵۰۰ متر مربع از تندروها و ۲۶ هزار متر مربع از کندروها به صورت برداشت ۱۰ سانت خرابی، نظافت، قیرپاشی و سپس پخش دو لایه آسفالت انجام شده است.

فرهادی یاد آور شد: با توجه به حجم فراوان ترافیک و عبور خودروهای سنگین در بزرگراه آزادگان این عملیات با اجرای اقدامات ایمنی از آبان ماه سال گذشته آغاز شده و به دلیل تداخل ترافیکی بخشی اندکی از عملیات باقی مانده که انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here