تردد روان در بزرگراه‌ها و معابر بارانی منطقه ۱۹

0
181

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۹ گفت: طی شبانه روز گذشته و تداوم بارش باران با گشت زنی و کنترل مستمر بزرگراه‌ها و معابر منطقه ۱۹ توسط عوامل زحمتکش خدمات شهری معابری با ترافیک روان را شاهد هستیم.

به گزارش نبض تهران، علی نایبی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۹ ، گفت: طی شبانه روز گذشته و تداوم بارش باران با گشت زنی و کنترل مستمر بزرگراه‌ها و معابر منطقه ۱۹ توسط عوامل زحمتکش خدمات شهری معابری با ترافیک روان را شاهد هستیم.

وی با اشاره به اینکه آب‌های سطحی از مناطق بالای شهر به سمت جنوب شهر سر ریز می‌شوند و در هنگام بارندگی حجم آب افزایش می‌یابد، اظهار کرد: با رصد منظم و برنامه ریزی شده و نظافت جوی‌ها، کانال‌ها و مسیل‌ها از آبگرفتگی‌های احتمالی که گاها منجر به بسته شدن معابر می‌شود جلوگیری شده است.

نایبی با اشاره به اینکه یکی از اقدامات اصلی پیشگیری از آبگرفتگی جمع آوری زباله در جوی‌ها و نهرها است افزود: در همین راستا بازدید های مستمری از معابر با احتمال آبگرفتگی انجام و این مسائل رصد و مرتفع می‌شود و ضمن اینکه نیروهای تعیین شده برای استقرار در این محدوده‌ها با تأمین تجهیزات مورد نیاز در نقاط حساس در آماده باش کامل هستند.

به گفته معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۹ پیش از این نیز اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از آب ماندگی‌های احتمالی در معابر این منطقه صورت گرفته که از جمله آن‌ها لایروبی مستمر انهار روباز و روبسته برای هدایت آب‌های سطحی و رفع مشکل برخی از چاه‌های جذبی از طریق احداث نهر و لوله گذاری بوده است.

نایبی گفت: نیروهای خدمات شهری و عوامل اجرایی نواحی در قالب اکیپ‌های عملیاتی و لایروبی به صورت آماده باش در معابر پر تردد و اصلی منطقه حضور یافته‌اند تا خللی در تردد شهروندان به وجود نیاید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here