بیانیه جمعیت معلمان و فرهیختگان، به مناسبت ۱۳ آبان

0
110
سیزده آبان

جمعیت معلمان و فرهیختگان ایران اسلامی به مناسبت فرا رسیدن گرامیداشت سیزده آبان سالروز استکبار ستیزی و تسخیر لانه جاسوسی بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش نبض تهران، جمعیت معلمان و فرهیختگان ایران اسلامی به مناسبت ۱۳ آبان بیانیه‌ای صادر کرد. جزئیات این بیانیه به شرح ذیل است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

آیه ۲۹ سوره فتح:
مُّحَمَّدٌ رَّسُولُ اللَّهِ وَالَّذِینَ مَعَهُ أَشِدَّاءُ عَلَی الْکُفَّارِ رُحَمَاءُ بَیْنَهُمْ…

محمّد، فرستاده خداست و کسانی که با او هستند بر کافران سرسخت و در میان خودشان با یکدیگر مهربانند….

۱۳ آبان ماه، روز مبارزه با استکبار جهانی، روز دانش آموز و روز ملی مقاومت و ایستادگی مردم ایران در مقابل قدرت طلبی و سلطه گری استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جهان‌خوار و خبیث است و این روز یک روز ملی است که راز و رمز پیروزی ملت‌های آزادی طلب در گروی ایستادگی و مبارزه با استکبار جهانی است.

ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی در بیش از ۴ دهه پر فراز و نشیب انقلاب توانسته با شعار راهبردی «مرگ بر آمریکا» به عنوان یک خط مشی و با به نمایش گذاشتن قدرت ملی خود در مناسبت‌ها و صحنه‌های حساس انقلاب، این شعار راهبردی و دشمن شکن را به نماد مبارزه با استکبار جهانی مبدل سازد و با آگاهی دادن به مردم جهان و کشورهای دنیا، سیاست‌های ظالمانه و استکبار طلب غرب را به چالش بکشاند.

امروز ایادی استکبار باید بدانند که ایران اسلامی به واسطه حضور رهبری فرزانه و آگاه به مسائل روز دنیا و اطاعت ملت، به طور یکپارچه از منویات پدرانه معظم له، همواره آماده هست در تمام میدان‌ها، صحنه‌ها، قدرت خود را به نمایش بگذارد.

دشمنی و خصومت ورزی حاکمان کاخ سفید و رژیم غاصب صهیونیستی علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران پایانی ندارد و هر روز این سیاست‌ها در لباس و رنگی دیگر ظاهر شده و هر روز با تغییر عناوین جعلی به شکلی دیگر به دنبال سلطه گری خود هستند.

جمعیت معلمان و فرهیختگان ایران اسلامی با گرامی داشت ۱۳ آبان، سالروز استکبار ستیزی و تسخیر لانه جاسوسی یادآور می‌شود که آمریکا و ایادی آن در منطقه با تاکید بر ضرورت فتنه انگیزی و مبارزه با آزادیخواهی به دنبال تسلط مطلق خود بر منطقه و کشورهای استکبار ستیز و مقاومت طلب است تا بتواند به آرزوهای پوشالی خود جامع عمل بپوشاند و این می‌طلبد تا مردم آگاه ایران اسلامی همچون گذشته با حفظ اتحاد و یکپارچگی و اطاعت از منویات مقام معظم رهبری، پوزه آمریکا را به خاک بمالند و برای همیشه او را از ادامه این تحرکات پشیمان سازند.

بنابراین با گرامی داشت یاد و خاطره حضرت امام (ره) و شهیدان والا مقام انقلاب اسلامی اعلام می‌داریم همچون همیشه، بلکه با اقتدار بیشتر با گوش دادن به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی، بار دیگر با حضور گسترده و دشمن شکن خود در راهپیمایی ۱۳ آبان، با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق می‌کنیم و به استکبار جهانی اعلام می‌کنیم که ملت شریف ایران به خصوص قشر فرهنگیان و دانش آموزان عزیز همواره با پشتیبانی از انقلاب اسلامی می‌رود تا زمینه حضور انقلاب سراسر عدل حضرت ولی عصر (عج) را فراهم سازد.

بنابراین جمعیت معلمان و فرهیختگان ایران اسلامی امسال هم نوا با مردمان آزادی خواه سرتاسر دنیا که حق جویی را فریاد می‌زنند، از همه ملت غیور ایران خصوصاً جامعه فرهنگیان و دانش آموزان عزیز سراسر کشور دعوت می‌کند دلیرانه در میدان حضور پیدا کنند تا با بصیرت بانگ وحدت و همبستگی، همدردی و هم نوایی با جبهه حق در عالم را فریاد زنند و به معاندین و کوردلان نشان دهند که مردمان سرزمین ایران اسلامی، ورق زنان کتاب تاریخ را طلایی می‌سازند و بار دیگر بیان کند که مردمان این سرزمین امروز، محکم‌تر از همیشه آرمان‌های انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی را دنبال می‌کنند و برای پیروزی جبهه حق علیه باطل تا آخرین قطره خونشان را فدا می‌کنند.

ستاد اطلاع رسانی جمعیت معلمان و فرهیختگان

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here