بکارگیری بهترین نیروها برای کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها

0
59

فرمانده انتظامی کل کشور گفت: پلیس پیشگیری به عنوان لبه جلویی تماس فراجا با مردم در جلب رضایت و افزایش رضایتمندی مردم بسیار مهم است و به همین منظور همواره بهترین نیروها برای کلانتری و پاسگاه‌ها انتخاب و بکارگیری می‌شوند.

به گزارش نبض تهران، سومین همایش سراسری رؤسای پلیس پیشگیری استان‌های سراسر کشور(وبینار) با حضور سردار احمدرضا رادان؛ فرمانده کل انتظامی کشور در ستاد فرماندهی برگزار شد.

سردار احمدرضا رادان فرمانده انتظامی کل کشور، در این همایش از پلیس پیشگیری به عنوان محل عزت بخشیدن به کل انتظامی کشور یاد کرد و گفت: روزانه حدود ۸۸ هزار وظیفه و ماموریت در کلانتری و پاسگاه‌ها در حال انجام است که اگر فقط هر مورد یک مخاطب داشته باشد یعنی حجم وسیعی از مخاطبان روزانه در رویارویی مستقیم خاص این پلیس هستند.

وی با تاکید بر رفتار مناسب با مراجعه‌کنندگان تصریح کرد: استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود درون و برون‌سازمانی و بررسی روند کار در مسیر امنیت‌آفرینی و بهبود عملکرد، نقش مهمی ایفا می‌کند.

فرمانده کل انتظامی کشور هدف اصلی از بهبود فرآیندها را برای کارآمدتر شدن کلانتری‌ها دانست و خاطرنشان کرد: پلیس پیشگیری به عنوان لبه جلویی تماس فراجا با مردم در جلب رضایت و افزایش رضایتمندی مردم بسیار مهم بوده و از این منظر باید با دقت نظر عمل شود و به همین دلیل است که همواره بهترین‌ها برای کلانتری و پاسگاه‌ها انتخاب می‌شوند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here