بهره‌برداری از ۱۸ تقاطع غیرهمسطح در پایتخت تا پایان سال جاری

0
150

حق‌بین گفت: تا پایان سال جاری ۱۸ تقاطع غیر هم سطح و ۱۰ پروژه عمرانی به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش نبض تهران، هادی حق‌بین معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، در آیین بهره‌برداری از پل مکانیزه B9 همزمان با یکی دیگر از پویش‌های امید و افتخار که صبح امروز شنبه 30 دی ماه 1042 برگزار شد، با اشاره به فعالیت‌های عمرانی سطح شهر تهران، اظهار کرد: در حال حاضر در 20 منطقه پایتخت فعالیت عمرانی در حال انجام است که 16 مورد پروژه عمرانی و مابقی اماکن، پارکینگ‌ها و ساختمان‌هاست.

وی با بیان اینکه برای اجرای آزادراه شهید شوشتری گشایش خوبی ایجاد شد، گفت: این نوید را می‌دهیم که پروژه با توان بالا در حال اجراست و در آینده نزدیک 60 درصد از آن آسفالت می‌شود.

حق‌بین ابراز امیدواری کرد: تا پایان سال 18 تقاطع غیرهمسطح به بهره‌برداری برسد و گفت: تا یک ماه و نیم آینده 10 پروژه دیگر عمرانی به بهره‌برداری خواهد رسید. در مقاوم‌سازی و بهسازی پل‌ها نیز 6 پروژه تکمیل شده و دو پروژه در دو ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد و مابقی سال آینده تکمیل می‌شود.

وی با بیان اینکه رکورد آسفالت در سال‌های اخیر در بیشترین میزان 846 هزار تن و میانگین 530 هزار تن بوده است، یادآور شد: تا امروز یک میلیون و 492 هزار تن آسفالت توزیع شده که با همکاری شورا در اختصاص بودجه این مهم صورت گرفته است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: بودجه ما 143 درصد در متمم نسبت به بودجه ابتدایی رشد داشته اما پروژه‌ها به اندازه‌ای رشد داشته که پیشنهاد ما رشد 300 درصدی بودجه بود. بر اساس آمار، پیش‌بینی می‌کنیم حداقل 7 هزار و 500 میلیارد تومان هزینه در سامانه ثبت شود.

حق‌بین با بیان اینکه پروژه‌ها با همکاری سازمان‌ها و مجموعه‌های مختلف انجام می‌شود، گفت: ما با نگاه نوآورانه و رویکرد جدید پروژه‌ها را به بهره‌برداری می‌رسانیم. به طوری که این پروژه به سیستم برف‌زدایی مجهز شده و دیگر آسفالت و جداول آسیب نخواهند دید. پل B10  نیز با روش گرمایش از کف در بزرگراه ارتش اجرایی می‌شود.

وی با اشاره با نگاه ایرانی ـ اسلامی در طراحی پروژه‌ها تصریح کرد: در اجرای پل شهید آوینی این طرح پیش‌بینی شده و تا یک ماه آینده پروژه بسیار زیبایی به منطقه 20 تحویل داده می‌شود.

حق‌بین اعلام کرد: نزدیک به یکصد پروژه عمرانی در بخش‌های مختلف به مردم پایتخت تحویل داده می‌شود و سعی می‌کنیم پروژه‌های پیش بینی شده را در اسرع وقت تحویل دهیم.

وی با بیان اینکه با همکاری پلیس بازدید مفصلی از میدان جی داشتیم، یادآور شد: این طرح مباحث و جزئیات فراوانی دارد که امیدواریم بتوانیم موارد را دنبال کنیم و طرح اجرایی شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here