امدادرسانی هلال‌احمر در ۳۴ حادثه نوروزی استان تهران

0
210
هلال احمر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران گفت: از ابتدای طرح ملی نوروزی تا کنون، عوامل عملیاتی هلال احمر به ۳۴ حادثه مختلف امداد رسانی کردند.

به گزارش نبض تهران، شاهین فتحی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران، افزود: طرح ملی امداد و نجات نوروزی جمعیت هلال احمر از ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ آغاز شده است.

وی ادامه داد: همانند سال‌های گذشته تیم‌های امداد و نجات در پایگاه‌های ثابت و موقت در محورهای اصلی استان تهران مستقر هستند تا بهترین خدمات را به هموطنان ارائه دهند.

فتحی تصریح کرد: از ابتدای طرح امداد و نجات نوروزی که از ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ آغاز شده تا کنون ۳۴ مورد حادثه از جمله ۱۶ حادثه جاده‌ای، دو کوهستان، ۱۵ مورد خدمات حضوری و یک مورد شهری رخ داده است که تیم‌های عملیاتی هلال‌احمر استان تهران به این حوادث امداد رسانی کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران اضافه کرد: در این حوادث ۱۲۱ نفر دچار مصدومیت شدند که ۸ نفر از مصدومان به دلیل نیاز به دریافت خدمات بیمارستانی، توسط آمبولانس‌های هلال‌احمر استان تهران به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی تأکید کرد: هموطنان می‌توانند در صورت مواجهه با حادثه‌ای که نیاز به امدادرسانی وجود دارد، با شماره ۱۱۲ ندای امداد و نجات هلال احمر تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here