اجرای بیش از ۵ هزار متر مربع فرش گل در فضای سبز منطقه ۱۹

0
140

سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ گفت: ۵ هزار و ۶۰۰ متر مربع فرش گل همزمان با استقبال از بهار در بوستان‌ها، میادین، حاشیه بزرگراه‌ها اجرا شده است.

به گزارش نبض تهران، حسین اخگرپور سرپرست شهرداری منطقه ۱۹، اظهار کرد: به منظور ارتقای کیفیت فضای سبز، تلطیف هوا و برخورداری فضاهای شهری از منظر مناسب، فرش گل‌هایی با کاشت انواع نشاء بنفشه در رنگ‌های مختلف و شب بو در رمپ و لوپ پل ها و بوستان‌ها کاشته شد.

وی ادامه داد: با اجرای این فعالیت، بوستان های افرا، ولایت، شریعتی، ۲۲ بهمن، شقایق،ضلع شمال و جنوب بزرگراه شهید کاظمی، میدان شهید محمودی، حاشیه بزرگراه شهید هاشمی به فرش های گل مزین شدند.

ضمن اینکه در روزهای پیش رو به منظور ایجاد چشم اندازی زیبا و دلنشین و جلوه بخشیدن به مناظر شهری در فلاور باکس ها کاشت انواع گل های بهاری رنگی انجام می شود.

اخگر پور تصریح کرد: اقدامات فضاهای سبز در راستای زیباسازی بصری با کاشت گل های تزیینی و بهاره به نشانه آغاز بهار همچنان ادامه دارد.

به گفته شهردار منطفه ۱۹ بررسی وضعیت فعال بودن سرویس‌ها و چشمه‌ها، بهینه سازی سیستم آبیاری فضای سبز با هدف جلوگیری از هدر رفت منابع آبی، رفع نواقص روشنایی بوستان‌ها و شستشو و رنگ آمیزی المان‌ها و مبلمان پارکی از دیگر اقدامات اجرایی و مستمر در راستای استقبال از بهار است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here