کلنگ زنی ۵ پروژه شهری جدید در رباط کریم

0
70

پنج پروژه عمرانی شهر رباط کریم با هدف کاهش گره‌های ترافیکی و روان‌تر شدن تردد شهروندان کلید خورد.

به گزارش نبض تهران، حمیدرضا اللهیاری شهردار رباط کریم در تشریح جزئیات پروژه‌های افتتاحی این شهرستان گفت: پنج پروژه جدید در حوزه ترافیکی شهر رباط کریم با اعتباری بالغ بر ۱۴۵ میلیارد تومان صبح امروز کلید خورد و در کمترین زمان ممکن تکمیل خواهد شد.

اللهیاری اضافه کرد: اجرای رمپ و لوپ منطقه الارد را یکی از مهم‌ترین پروژه های جدید شهرداری دانست و گفت: این مطالبه ۲۰ ساله شهر رباط کریم و منطقه الارد بوده که عملیات تملک آن توسط شهرداری انجام شده و تامین اعتبار اجرای کار نیز به عهده فرمانداری است.

وی همچنین ایجاد رمپ و لوپ شهرک خانه را هم به عنوان پروژه بعدی معرفی کرد و گفت: مسیر بلوار ارتش به واسطه بروز حوادث زیاد نیازمند تغییراتی بود که علاوه بر تعریض این مسیر، حالا رمپ و لوپ دسترسی شهرک خانه در آن اجرا می‌شود.

احداث پایانه شهری برای ساماندهی اتوبوس‌های شهری رباط کریم، معبر اتصالی بلوار آزادگان به بلوار دانشجو و مسیر دسترسی ۲۵ متری محله بازارک رباط کریم، سایر پروژه‌هایی هستند که صبح امروز عملیات اجرایی آنها به صورت همزمان آغاز شد.

به گفته شهردار رباط کریم این پروژه ها مجموعا برای اصلاح وضعیت ترافیکی و تسهیل تردد در رباط کریم و محله‌های اطراف انجام می‌شود و همانطور که گفته شد، مجموع اعتبار این پروژه‌ها ۱۴۵ میلیارد تومان خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here