پیام سردار رادان به مناسبت فرا رسیدن ۱۳ آبان

0
130
سردار رادان

سردار رادان فرمانده انتظامی کل کشور به مناسبت فرارسیدن سالروز ۱۳ آبان پیامی صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری نبض تهران، سردار احمدرضا رادان فرماندهی کل انتظامی کشور طی پیامی روز ۱۳ آبان را گرامی داشته و به ارواح مطهر شهدای راه مقابله با استکبار در سراسر جهان ادای احترام کرد. متن پیام به شرح زیر است:

قُل إِنَّمَا أَعِظُكُم بِوَحِدَةٍ أَن تَقُومُواْ لِلَّهِ مَثنَى وَفُرَدَى ثُمَّ تَتَفَكَّرُوا

استکبار ستیزی و حمایت از مظلومان یکی از ویژگی‌های فطری هر انسان پاک سرشت و روشن ضمیر است. خداوند هم در آیه ۴۷ سوره مبارکه سبا انسان را به قیام برای خدا و تفکر در باب این مهم توصیه کرده است. بر مبنای این آیه شریفه، قیام و تفکر دو بال آزادگی و رستگاری انسان است.

۱۳ آبان در کشور ما یادآور سه اتفاق مهم در حافظه ملی ایرانیان است. اتفاقات درس آموزی که تفکر درهرکدام مسیر رشد و پیشرفت ملت بزرگ ایران را نشان می‌دهد.

از ۱۳ آبان ۱۳۴۳ که امام خمینی (ره) در مقابل لایحه ننگین کاپیتولاسیون قیام فرمود تا ۱۳ آبان ۱۳۵۷ که دانش آموزان در مقابل نیروهای سرکوبگر رژیم ظالم پهلوی به خاک و خون کشیده شدند و در نهایت ۱۳ آبان ۱۳۵۸ که دانشجویان لانه جاسوسی شیطان بزرگ را تسخیر کردند، همه نشان از قیام مردی بزرگ به همراهی ملت مقاوم در مقابل نظام استکباری جهانی است و بزرگداشت این حوادث بزرگ در طول سال های اخیر از باب همان توصیه به تفکر در آیه شریفه فوق است.

امروز و در حالی که استکبار جهانی عیان تر از همیشه خوی خونخوار و جلادمنش خود را در میدان نبرد غزه به نمایش گذاشته است، بزرگداشت روز ملی استکبار ستیزی معنا و اهمیت صدچندان به خود گرفته است. امروز هر کودک شهید در غزه سندی از جنایت استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار و عاملیت و مباشرت اسرائیل غاصب و کودک‌کش و نشانی از پیروزی قیام کنندگان در راه خدا ست که جهان امروز و تاریخ انسانی آن را تصدیق و تایید می‌کنند.

چراغی که امام خمینی (ره) در سال ۱۳۴۳ با قیام در مقابل لایحه ننگین و نژادپرستانه کاپیتولاسیون آغاز کرد امروز طوفانی بزرگ در جهان به پا کرده است. امروز مسیر پر فراز و نشیب مبارزه با استکبار جهانی به رهبری داهیانه فرماندهی معظم کل قوا و با آمادگی تمامی فعالین جبهه مقاومت اسلامی تا رفع ظلم و فروپاشی نظام سلطه ادامه خواهد یافت.

فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران روز ۱۳ آبان را گرامی داشته و به ارواح مطهر شهدای راه مقابله با استکبار در سراسر جهان ادای احترام می‌کند و بر عهد خود با امام و شهدا و فرماندهی معظم کل قوا و ملت بزرگ ایران برای ایستادگی در مقابل تهدیدها و حفظ و صیانت از مرزها و امنیت کشور تاکید می‌کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here