پوریافر جزئیات بسته افتتاحی منطقه ۲۱ را تشریح کرد

0
117
منطقه 21

شهردار منطقه ۲۱ جزئیات بسته افتتاحی هفتاد و‌ ششمین شنبه امید و افتخار را که با حضور مدیران شهری انجام می‌شود را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه خبری نبض تهران، “محمدرضا پوریافر” شهردار منطقه ۲۱ درباره برگزاری هفتاد و ششمین شنبه امید‌ و افتخار در روز شنبه ۲۲ مهرماه ۱۴۰۲ اظهار کرد: افتتاح روز شنبه افتتاحی از جنس پروژه‌های فرهنگی-ورزشی- اجتماعی خواهد بود.

وی با بیان اینکه معاونت فنی و عمرانی و امور اجتماعی و فرهنگی مجری افتتاح پروژه‌ها هستند، درخصوص جزئیات آن تصریح کرد: تعویض چمن مصنوعی چیتگر شمالی به مساحت ۶۰۰۰ مترمربع، شهدای گمنام به مساحت ۷۵۲ مترمربع و شهرک دانشگاه به مساحت ۱۲۲۲ مترمربع و همچنین احداث سرای محله شهرک شهرداری که ۴۵۰ متر زیربنا دارد، در روز شنبه به بهره‌برداری خواهد رسید.

شهردار منطقه ۲۱ خاطرنشان کرد: تعویض زمین چمن مصنوعی مسکن ویژه، محسنی، استقلال، نسیم و ویلاشهر به مساحت ۸۴۲۴ متر مربع بخش دیگری از پروژه افتتاحی در شنبه امید و افتخار بوده که معاونت امور فرهنگی و اجتماعی مسئول اجرای آن است.

پوریافر در مورد برآورد هزینه‌های این بسته افتتاحی یادآور شد: هزینه پروژه اول از محل اعتبارات منطقه تامین و حدود ۵۳۰ میلیارد ریال است. هزینه پروژه دوم از طریق مشارکت با بخش خصوصی تامین و ۳۴ میلیارد و ۷۱۰ میلیون ریال می‌باشد.

شهردار منطقه ۲۱ در ادامه با اشاره به اینکه مرکز توتیا (پویش شهر) و سالن چند منظوره ورزشی ویلاشهر بخش دیگری از این افتتاح هستند در مورد جزئیات آن‌ها اضافه کرد: مرکز توتیا ۱۳۰ مترمربع مساحت دارد و هزینه کرد آن ۶ میلیارد ریال است. سالن چند منظوره ورزشی ویلاشهر نیز با مساحتی بالغ بر ۴۰۰ متر مربع دارد و ۱۶ میلیارد ریال برای آن هزینه شده است.

وی تاکید کرد: در مجموع ۵۸۶ میلیارد و ۷۱۰ میلیون ریال در مساحت ۱۳۳۴۷ مترمربع برای این پروژه چند منظوره، هزینه شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here