نوسازی و بهسازی پارک بانوان منطقه ۱۹ تهران

0
16

شهردار منطقه ۱۹ گفت: در قالب طرح تحولی بیست گانه خدمت در شهر تهران و به منظور بهره مندی بانوان از خدمات با کیفیت این مجموعه، نوسازی و بهسازی پارک بانوان در این منطقه از شهر تهران انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹،تورج فرهادی با اشاره به اهمیت توسعه و بهسازی زیرساخت های مراکز تفریحی، فراغتی و توانمندسازی بانوان خاطر نشان کرد: با توجه به برگزاری نشست های تخصصی و کارگاه های آموزشی مختص بانوان سالن جلسات این مجموعه به امکانات کامل مجهز شد.

وی اضافه کرد: به منظور بهره مندی از فضای های تفریحی و فر اغتی در محوطه بوستان علاوه بر نصب تعدادی سایه بان در محل های پر تردد بانوان، سیستم مه پاش نیز در این محدوده فعال شد.

به گفته این مسئول اقلام اداری و آموزشی برای مجموعه شهر دخت تهیه و سردرب این مجموعه فراغتی ویژه دختران نوجوان نصب شد.

همچنین دستگاه xray درب جنوب بوستان باز آماد، سیستم برقی اتاق فرمان ساماندهی، سیستم سرمایشی تعمیر و ۵۳ مخزن جمع آوری پسماند نو نوار شده اند.

شهردار منطقه بیان کرد: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده بازسازی، نوسازی و توسعه سرویس های بهداشتی، رسیدگی به وضعیت موتور خانه، رختکن و رنگ آمیزی استخر،ترمیم و بازسازی کف پوش زمین بسکتبال و سالن ورزشی ، تعویض سیستم آبرسانی،تامین و تجهیز اتاق مادر وکودک و … در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here