مشمولان غایب چگونه از بخشش اضافه خدمت بهره مند می شوند؟

0
72
سربازی
بخشش مشمولان غایب

رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا گفت: مشمولان غایب در صورت تعیین وضعیت خدمت تا قبل از تاریخ مذکور که در نهایت منجر به اعزام به خدمت در ماه های آینده شود از بخشش اضافه خدمت سنواتی بهره مند می شوند.

به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری نبض تهران، سردار تقی مهری رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا درخصوص آخرین مهلت بخشش اضافه خدمت مشمولان غایب اظهار کرد: کلیه مشمولان غایبی که تاکنون نسبت به تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود اقدام نکرده اند و یا مشمولان دارای برگ آماده به خدمت که به هر دلیل در اعزام های قبل از تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۰۱حضور نیافته اند، در صورت تعیین وضعیت خدمت تا قبل از تاریخ مذکور که در نهایت منجر به اعزام به خدمت در ماه های آینده شود از بخشش اضافه خدمت سنواتی بهره مند می شوند.

سردار مهری افزود: ملاک بخشش فرماندهی معظم کل قوا معرفی و ثبت درخواست مشمولان تا قبل از تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ می باشد و چگونگی غیبت (غیبت اولیه وعدم حضور در یگان ) و یا تاریخ اعزام به خدمت تعیین شده بر استفاده مشمولان غایب از بخشش اضافه خدمت تاثیری ندارد.

به گزارش نبض تهران و به نقل از سایت پلیس، سردار مهری یادآور شد: تبعات دیگر ناشی از غیبت مانند ممنوعیت خروج از کشور، ممنوعیت ادامه تحصیل و… کماکان پابرجا است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here