مرخصی ۴ روزه شامل کدام سربازان می‌شود؟

0
369
سربازی

فرمانده انتظامی کل کشور از اعطای مرخصی ۴ روزه تشویقی به سربازانی خبر داد که برای برگزاری انتخابات با نیرو‌های کادر همکاری می‌کنند.

به گزارش نبض تهران، سردار احمدرضا رادان فرمانده انتظامی کل کشور، اظهار کرد: وظایف انتظامی در مورد انتخابات با حضور سربازان و تمام پرسنل از مرز تا مرکز در تمام رده‌های پلیس تخصصی انجام می‌شود و در این میان سربازان ما حضور بسیار پر رنگ و نقش مهمی برعهده دارند.

فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه وظیفه تامین امنیت انتخابات بر عهده پلیس است، گفت: ما با هم، هم قسم شدیم که در روز سرنوشتی که مردم در پای صندوق‌های رای قرار می‌گیرند، تا پای جان امنیت را برقرار کنیم. شاید در این مسیر خواب از چشمان ما گرفته شود، اما با نیت قربت الی الله وارد این مسیر شده‌ایم.

وی افزود: انتظامی کل کشور به منظور برقراری نظم و انضباط انتخابات از تمامی پرسنل اعم از نیرو‌های کادر و نیرو‌های وظیفه استفاده می‌کند. به همین منظور بنا است تا به سربازانی که در ماموریت انتخابات با نیرو‌های کادر همکاری می‌کنند چهار روز مرخصی تشویقی داده شود.

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار رادان در پایان گفت: در واقع این چهار روز تشویقی به پاس قدردانی و تشکر از زحمات این سربازان در فرایند برگزاری هرچه بهتر انتخابات است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here