محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته اعلام شد

0
173
محدودیت ترافیکی

بر اساس اعلام پلیس راه، محدودیت ترافیکی از امروز چهارشنبه ۱۰ آبان تا روز شنبه ۱۳ آبان در جاده‌های شمالی کشور اجرا می‌شود.

به گزارش نبض تهران، پلیس راه کشور با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: محدودیت‌های ترافیکی از امروز چهارشنبه ۱۰ آبان تا روز شنبه ۱۳ آبان در جاده‌های شمالی کشور اجرا می‌شود.

با اعمال این محدودیت‌های ترافیکی، تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۲ تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۲ از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است و تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

بر اساس این گزارش، تردد انواع وسیله نقلیه از روز چهارشنبه از مرزن‌آباد به کرج و تهران ممنوع است، به همین منظور تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس کماکان ممنوع است. همچنین تردد انواع وسایل نقلیه در صورت پرحجم بودن ترافیک در محور مذکور از ساعت ۱۲ ظهر تا ۲۴ روز چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۲ از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ همان روز ابتدای تونل کندوان به سمت مرزن‌آباد به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

همچنین، تردد انواع وسایل نقلیه در صورت پرحجم بودن ترافیک در محور مذکور از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای جمعه تاریخ ۱۲ آبان ۱۴۰۲ از آزادراه تهران شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

طبق اعلام پلیس راهور، چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۲ تردد همه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است، همچنین تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۲ و همچنین از ساعت ۶ صبح تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۱ و ۱۲ آبان ۱۴۰۲ از محور هراز ممنوع است.

بر اساس این گزارش، از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روز جمعه مورخ ۱۲ آبان ۱۴۰۲ در صورت سنگین بودن بار ترافیکی از شمال به جنوب به صورت مقطعی یک‌طرفه خواهد شد.

طبق اعلام پلیس راه،  اجرای محدودیت‌های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی اجرای محدودیت‌ها انجام نمی‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here