شهادت ۱۲ نفر در حمله تروریستی به مقر انتظامی راسک

0
569
سیستان و بلوچستان

سخنگوی فراجا گفت: با حمله ناجوانمردانه و کور تروریست‌ها به مقر انتظامی در شهرستان راسک در نیمه شب گذشته ۱۲ نفر به شهادت رسیدند.

به گزارش نبض تهران، سردار سعید منتظرالمهدی سخنگوی فراجا با اعلام حمله ناجوانمردانه و کور تروریست‌ها به مقر انتظامی در شهرستان راسک در نیمه شب گذشته اظهار کرد: در این حمله تعدادی از تروریست‌ها کشته و زخمی و تعدادی از کارکنان پلیس مجروح و به شهادت رسیدند.

وی اضافه کرد: اکنون فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در موقعیت حضور و اوضاع تحت کنترل است.

اعزام هیئتی از فراجا برای بررسی و پیگیری حادثه راسک

همچنین سخنگوی پلیس گفت: به دستور رئیس پلیس کشور هیئتی به سرپرستی جانشین فرمانده کل انتظامی در حال اعزام به شهرستان راسک جهت بررسی و پیگیری حمله تروریستی به مقر انتظامی در شهرستان راسک هستند.

هم‌اکنون فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در موقعیت حاضر و اوضاع تحت کنترل است.

۱۱ نفر در حمله تروریستی به مقر انتظامی راسک به شهادت رسیدند

علیرضا مرحمتی معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان نیز در گفت‌وگویی تلفنی گفت: شامگاه دیشب (حدود ساعت دو بامداد) تعدادی از تروریست‌ها با اقدام ناجوانمردانه به مقر نظامی راسک حمله کردند که متاسفانه در این حمله حدود ۱۲ نفر از کارکنان فراجا از افسران ارشد و سرباز به شهادت رسیدند.

وی خاطرنشان کرد: در این حمله ناجوانمردانه تعدادی از ماموران فراجا مجروح شدند.

معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان یادآور شد: مامورانی که در مقر نظامی بودند شجاعانه دفاع کردند و تعدادی از مهاجمان را مجروح و به هلاکت رساندند.

وی بیان کرد: وضعیت شهر راسک هم اینک عادی است و اقدامات لازم در حال انجام است.

مرحمتی تصریح کرد: اطلاعات تکمیلی اطلاع رسانی می‌شود.

اسامی شهدای حادثه تروریستی راسک

اسامی تعدادی از شهدای حادثه تروریستی بامداد امروز در راسک اعلام شد.

اسامی شهدا به شرح زیر است:

مسلم شجاعیان، احسان بابایی، پوریا شیخ، ابوالفضل شریاری، محمدحسن براهویی، علیرشا اکبر مزار، علی دشت پوری، حسن بابانیا، احمد خمری، محید فیروز نیا، حمید رضایی امین.

پرواز بالگرد برای شناسایی تروریست‌ها در راسک و سرباز و مرز ایران و پاکستان

در پی حمله تروریستی گروه جیش‌الظم به یک مقر انتظامی در شهرستان راسک که به شهادت ۱۲ نفر از افسران پلیس و مجروحیت ۷ دیگر منجر شد، بلافاصله دقایقی پیش مجروحان این حمله با یک بالگرد برای ادامه درمان به زاهدان منتقل شدند.

هلاکت ۲ تروریست‌ حمله‌کننده به مقر انتظامی در راسک

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور نیر اعلام کرد: از تروریست‌های حمله‌کننده به راسک، ۲ نفر هلاک، یک نفر زخمی و دستگیر شده و مابقی نیز فرار کردند.

راسک از توابع سیستان و بلوچستان در جنوب این استان واقع شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here