رکاب زنی ۵ کیلومتری بانوان دوچرخه‌سوار در بوستان آموزش ترافیک

0
179

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۴ از برگزاری کارگاه آموزشی دوچرخه سواری شهری بانوان در بوستان آموزش ترافیک این منطقه خبر داد.

به گزارش نبض تهران، مهدی وارسته معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۴ از اجرای طرح رکاب زنی عیدانه در این منطقه خبر داد.

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ۱۴ در این‌باره گفت: همزمان با فرا رسیدن بهار قرآن و بهار طبیعت، شهروندان منطقه ۱۴ در مسیر اختصاصی دوچرخه در سطح این منطقه رکاب زدند.

شرکت کنندگان در پایان ضمن کاشت یک نهال یاد بود در بوستان آموزش ترافیک در مسیر اختصاصی دوچرخه به سمت ساختمان مرکزی شهرداری منطقه رکاب زدند.

وارسته افزود: این معاونت بنا بر رسالت و وظیفه ذاتی خود، موظف به توسعه حمل و نقل پاک و کاهش آلاینده‌هاست لذا علاوه بر توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل پاک، با تشکیل گروه‌های دوچرخه سواری شهری، برگزاری کارگاه‌های آموزشی رایگان و برگزاری برنامه‌های رکاب زنی در سطح منطقه، شهروندان را تشویق به استفاده از حمل و نقل پاک می‌کنند.

وی افزود: کلیه گروه‌های سنی می‌توانند با مراجعه به بوستان آموزش ترافیک یا مراجعه به وبسایت https://amoozvare.ir و تلفن 09365322047 جهت ثبت نام و استفاده از خدمات رایگان فرهنگی اقدام نمایند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here