رفع نقص پل‌های بزرگراهی منطقه ۱۶ تهران

0
186

شهردار منطقه ۱۶ از رفع نقص پل‌های بزرگراهی منطقه برای جلوگیری از اتلاف هزینه‌ها و همچنین زیباتر شدن وضعیت بصری کالبد شهری این منطقه برای استقبال از بهار ۱۴۰۳ خبر داد.

به گزارش نبض تهران، محمد امین سالاری پور شهردار منطقه ۱۶ تهران، گفت: به منظور بهبود سیما و منظر شهری و ارتقای روحیه نشاط و شادابی شهروندان زیباسازی جداره ها، المان‌ها و بویژه پل‌های عابر پیاده در حال انجام است.

سالاری پور با تاکید بر اهمیت تاثیر پلهای هوایی در امینت تردد شهروندان و تاثیر بر کاهش حوادث رانندگی، افزود: رفع نقص این پل‌ها برای جلوگیری از اتلاف هزینه‌ها و با رویکرد حفظ امکانات همچنین زیباسازی منظر شهری در حال انجام است.

وی با اشاره به رنگ آمیزی بیش از ۵۵هزار مترمربع از پل های منطقه گفت: منطقه ۱۶ دارای ۳۵ عرشه پل عابر پیاده و ۵ پل مکانیزه است که در برنامه اجرایی و برای استقبال از بهار نونوار می شوند.

سالاری پور با بیان اینکه این اقدام تاکنون در معابر بزرگراهی فداییان و خیابان های یاریجانی، همدانی و … انجام شده، افزود: پل‌های عابر واقع در بزرگراه و محورهای پرتردد منطقه به دلیل حجم زیاد تردد خودروهای عبوری در معرض آلاینده های محیطی قرار دارند که با این عملیات وضعیت ظاهری پل ها برای سال نو مطلوب خواهد شد.

شهردار منطقه در ادامه از رنگ آمیزی ایستگاه های اتوبوس، المان های ترافیکی برای رضایت شهروندان و افزایش امنیت و زیبایی این بخش از پایتخت در آستانه سال جدید خبر داد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here