رفع تصرف ۵ هزار مترمربع پلاک شهری در منطقه ۱ پایتخت

0
136

صباغ گفت: ۵ هزار متر مربع پلاک شهری در منطقه یک که به صورت غیر قانونی در تصرف اشخاص قرار داشت به نفع شهروندان رفع تصرف شد.

به گزارش نبض تهران، سید مهدی صباغ شهردار منطقه ۱ تهران، گفت: در راستای خدمت به شهروندان، پس از ده سال، پلاک شهری در ضلع جنوبی سورتمه گلابدره که توسط افراد متخلف با ایجاد فضای بی دفاع شهری اقدام به دپوی ماشین های فرسوده، استقرار گیت ورود و خروج، دریافت وجه نامتعارف از شهروندان و کوهنوردان و همچنین عدم نظافت شهری نامناسب نموده بودند و نارضایتی اهالی محل را به دنبال داشت، توسط مدیریت شهری منطقه رفع تصرف و در اختیار شهروندان قرار گرفت.

وی همچنین به آزادسازی ۴۵ پلاک متعلق به شهرداری منطقه یک اشاره کرد و گفت: در دوره مدیریت شهری جدید نسبت به شناسایی و آزادسازی ۴۵ پلاک به مساحت کل عرصه ۳۹ هزار و ۷۴۱ متر مربع و اعیان ۷ هزار و ۴۲۳ متر مربع که متعلق به اداره املاک و مستغلات شهرداری منطقه یک بوده و توسط اشخاص متخلف مورد استفاده غیر قانونی قرار گرفته بود اقدام شد.

وی افزود: با اجرای این اقدام املاک مسکونی، تجاری، زمین و… که دارای بیش از ۴ هزار میلیارد تومان ارزش ریالی بود به بیت المال برگردانده شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here