دستگیری ۲ تن از فعالان غیرمجاز ارزی در تهران

0
170
دستگیری

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گفت: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به دستگیری فعالان غیرمجاز بازار ارز در محدوده خیابان شریعتی در تهران شدند.

به گزارش نبض تهران، سرهنگ کارآگاه مهدی افشاری رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ، اظهار کرد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به دستگیری فعالان غیرمجاز بازار ارز در محدوده خیابان شریعتی شدند.

وی افزود: در پی اقدامات فنی و اطلاعاتی پیش دستانه در مبارزه با اخلال گران بازار ارز و پی کسب خبر مبنی بر فعالیت غیر مجاز ارزی توسط افرادی در دفتری در خیابان شریعتی عوامل این پلیس مبادرت به شناسایی و دستگیری ۲ تن از فعالان غیرمجاز ارزی کرد که به صورت گستره اقدام به انجام حوالجات غیرقانونی ارز می‌کردند.

افشاری خاطرنشان کرد: در بازرسی از دفتر کار این افراد که فاقد هرگونه جواز کسب و تابلو بود و مقدار ۷۳۳ هزار و ۱۵۹ واحد انواع ارزها، ۱۲ قطعه انواع سکه، لپ تاپ، آی پد، گوشی تلفن همراه، پول شمار، ترازوی دیجیتال و تعداد زیادی اسناد و مدارک و مستندات مربوط به فعالیت غیر مجازی ارزی و طلای کشف که پرونده ای در خصوص تشکیل و به همراه متهمین به مرجع قضائی معرفی شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گفت: معاملات اعم از خرید و فروش اموال منقول و غیرمنقول را بصورت شفاف با پول رایج کشور و با اسناد اعتباری اعم از چک و … انجام دهید و از دریافت هرگونه ارز خارجی که منشا آن نامشخص است خودداری نمایید . همچنین شهروندان درصورت مشاهده هرگونه موارد مشابه با این پلیس به شماره های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ و یا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here