دستگیری یکی از سرشبکه‌های قاچاق موادمخدر

0
110

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا از دستگیری یکی از سرشبکه‌های قاچاق مواد مخدر که فعالانه اقدام به ورود مواد مخدر به داخل کشور می‌کرد.

به گزارش نبض تهران، سردار ایرج کاکاوند  رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا اظهار کرد: امروزه یکی از نگرانی‌های مردم بحث مواد مخدر و اعتیاد است لذا پلیس برای دغدغه و مطالبات مردم برنامه‌ریزی گسترده در بحث دستگیری قاچاقچیان و خرده فروشان را به مرحله اجرا گذاشته است.

وی گفت: یکی از سرشبکه‌های قاچاق مواد مخدر که فعالانه اقدام به ورود مواد مخدر به داخل کشور می‌کرد و با اقدامات مسلحانه در مسیر کویر اقدام به جابجایی مواد مخدر می‌کرد شناسایی و دستگیر شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا تصریح کرد: این فرد که با یک شبکه مسلحانه و گسترده مبادرت به قاچاق مواد مخدر کرد عبدالهادی براهویی است که به نام‌های حاج شاه سلیم، حاج پرویز، حاج عبدالله مشهور بود؛ همچنین تعداد ۳۷ نفر از مرتبطین وی در ۱۸ عملیات شناسایی و مورد ضربه قرار گرفتند که بیش از ۱۳ تن انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد که ۵ تن شیشه و هرویین بود.

وی ادامه داد: ۳۲ دستگاه خودرو و تعدادی سلاح سبک و نیمه سنگین از این افراد کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کشور اعلام کرد: این فرد در عملیاتی پیچیده شناسایی و دستگیر شد و اموال وی توقیف شد.

سردار کاکایی با بیان اینکه این فرد ارتباطاتی برای ورود و خروج مواد مخدر داشت و در سیستان و بلوچستان شناسایی و دستگیر شد خاطرنشان کرد: با دستگیری وی ۳۰۰ میلیارد تومان به بنیان مالی قاچاقچیان ضربه وارد شد.

وی افزود: این فرد چندچهره داشت و از هر اسم و لقب خود برای قاچاق مواد مخدر در یکی دو استان بهره می برد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here