دستگیری آزارگر ۵۰ زن تهرانی در پوشش جذب پرستار

0
114
دستگیری

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: فردی که به بهانه جذب پرستار، ۵۰ زن را مورد آزار و اذیت قرار ‌داده بود پس از دستگیری و با حکم مقام قضایی روانه زندان شد.

به گزارش نبض تهران، سردار علی ولی‌پور گودرزی رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، اظهار کرد: فردی که به بهانه جذب پرستار، ۵۰ زن را مورد آزار و اذیت قرار ‌داده بود پس از دستگیری و با حکم مقام قضایی روانه زندان شد.

وی تصریح کرد: ۲۹ مهر ماه مردی ۴۰ ساله که با اغفال زنانی که آمادگی خود را در سایت سفارش آگهی برای پرستاری سالمند، کودک یا کار در منزل و نظافت منزل اعلام کرده بودند، از آنها سوءاستفاده می‌کرد، با تلاش کارآگاهان پلیس پایتخت دستگیر شد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ افزود: متهم از طریق آگهی جستجوی کار در فضای مجازی به آنها زنگ می‌زد و ادعا می‌کرد به یک پرستار یا کارگر برای نظافت منزل نیاز دارد البته او از قبل یک خانه مجردی را به صورت موقت (ساعتی) اجاره می‌کرد سپس در زمان حضور زنان و دختران در این مکان، با تهدید چاقو آنها را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد.

سردار ولی‌پور گودرزی خاطرنشان کرد: در آخرین بازجویی‌های انجام شده او به ۵۰ مورد آزار و اذیت زنان اعتراف کرد که تاکنون ۳۵ نفر از این زنان شناسایی و ۱۵ نفر نیز برای ثبت شکایت به پلیس آگاهی مراجعه کردند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here