دستاورد متخصصان ایرانی در هوش مصنوعی، با تکنولوژی روز دنیا قابل مقایسه است

0
370
هوش مصنوعی

مدیر اجرایی شرکت دانش بنیان شینا سورن افزار ایران گفت: تکنولوژیی که قرار است درسال ۲۰۵۰ به مردم دنیا خدمات هوشمندانه ارائه کند، در سال ۲۰۲۳ یعنی الان بزرگترین دستاورد علمی نخبگان شرکت دانش بنیان شینا سورن افزار ایران است.

به گزارش نبض تهران، حمید اندرزچمنی مدیر اجرایی شرکت دانش بنیان شینا سورن افزار ایران با بیان این خبر علمی اظهار کرد: با افتخار و بالندگی تمام اعلام می‌کنم مهمترین و بزرگترین دستاورد متخصصان تکنولوژی مبتنی بر هوش مصنوعی « هولو روید » در ایران قابل مقایسه با تکنولوژی روز دنیاست.

چمنی در ادامه تصریح کرد: روزنامه بریتانیایی دیلی میل براساس نظرات آینده پژوهان هوش مصنوعی در جهان نقل کرده است که مردم دنیا در سال ۲۰۵۰ درخانه‌های تمام هوشمند زندگی خواهند کرد و این در حالیست که متخصصان شرکت ما هم اکنون به این تکنولوژی دست پیدا کرده و در حال ساخت خانه‌های تمام هوشمند با قابلیت‌های تکنولوژی روز دنیا هستند.

چمنی در ادامه تأکید کرد: این دستاورد علمی را نباید جهان سومی نگاه کرد؛ چرا که دانشمندان و متخصصان ایرانی همواره در علم و عمل در بسیاری از حوزه‌ها جلوتر ازتکنولوژی دنیا هستند. تکنولوژی خانه های هوشمند نخبگان ایرانی مصداق بارز “ما می‌توانیم” است چرا که جوانان نخبه ما در شرکت دانش بنیان شینا سورن افزار ایران درسال ۲۰۲۳ یعنی امسال به دستاورد بزرگ ملی، جهانی دست پیدا کرده‌اند که قریب به اتفاق دانش پژوهان حوزه هوش مصنوعی جهان معتقدند مردم دنیا در سال ۲۰۵۰ از تکنولوژی خانه های تمام هوشمند برخوردار خواهند شد و این دستاورد علمی نباید کم دیده و یا نادیده گرفته شود.

این مدیر اجرایی در پایان خاطر نشان کرد: در دنیای تکنولوژی امروزه روز آنهم مبتنی بر هوش مصنوعی تا کنون کسی مدعی نشده است که با دیتا سرور ایمن و مطمین آنهم بصورت آفلاین به مردم و سازمانها خدمات هوشمند ارائه کند. امنیت این تکنولوژی نعمت است که در سایه توان علمی نخبگان شرکت در بالاترین سطح ایمنی قرار است خدمات متنوع و گسترده‌ای را به مردم و سازمانها و نهادها ارائه کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here