حج عمره ۱۴۰۲ به طور کامل لغو شد

0
155
حج

سازمان حج و زیارت با توجه به تأخیر صدور مجوز ورود هواپیماهای ایران به عربستان، تصمیم گرفت وجوه واریزی همه ثبت نام کنندگان را به حسابشان بازگرداند و حج عمره ۱۴۰۲ به طور کامل لغو شد.

 به گزارش نبض تهران، غلامرضا رضایی معاون امور حج و عمره سازمان حج و زیارت، اعلام کرد: با توجه به طولانی شدن صدور مجوز ورود هواپیما‌های ایران‌ایر به عربستان، وجوه همه ثبت‌نام‌کنندگان به حسابشان بازمی‌گردد.

وی تصریح کرد: صدور مجوز ورود هواپیماهای ایران ایر به عربستان با تأخیر مواجه شد و هنوز هم مشخص نیست که این مجوز چه زمانی صادر می‌شود؛ بنابراین باتوجه به طولانی شدن این روند و برای‌اینکه بیش‌از این شرمنده متقاضیان نباشیم و ارزش پول آن‌ها کاهش پیدا نکند، سازمان حج و زیارت تصمیم گرفت وجوه واریزی آن‌ها را به حسابشان بازگرداند.

وی افزود: به محض این‌که طرف سعودی مجوز ورود هواپیماهای ایران را صادر کند، روند ثبت‌نام عمره‌گزاران و تعیین کاروان آن‌ها مجدداً آغاز خواهد شد؛ طبیعتاً افرادی که ثبت‌نام کرده بودند در اولویت اعزام خواهند بود. به این ترتیب از روز شنبه عودت وجوه همه عمره‌گزاران که شامل حدود ۳۰ هزار نفر می‌شود، آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here