حادثه پلاسکو، تلنگری برای ایمن‌سازی ساختمان‌های ناایمن و پرخطر

0
157

حادثه تلخ پلاسکو تلنگری برای مدیریت شهری وارگان های ذیربط این حادثه بود تا ایمن سازی و اجرای دستورالعمل‌های سازمان آتش نشانی در سرلوحه بازار وساختمان های تجاری به خصوص ساختمان های پر خطر ونا ایمن قرار گیرد.

به گزارش نبض تهران، همزمان با هفتمین سالگرد حادثه پلاسکو، وحیدرضا انارکی محمدی شهردار منطقه۱۲ به همراه حجت الله قاسمی مدیر منطقه ۵ عملیات آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران،مهر علیان رئیس کلانتری ۱۰۹ بهارستان و جمعی از مدیران شهری با حضور در ساختمان جدید پلاسکو با خانواده شهدای آتش نشان این حادثه دیدار و یاد وخاطره این عزیزان را گرامی داشتند.

وحیدرضا انارکی شهردار منطقه ۱۲ ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای آتش نشان  اظهار کرد: شهدای آتش نشان در حادثه پلاسکو با ایثار، رشادت و جانفشانی برای نجات جان مردم از جان خودشان گذشتند که در هفتمین سالگرد این حادثه یاد و خاطره این شهدای گرانقدر را گرامی می داریم.

وی افزود: اقدامات ایثارگرانه شهدای آتش نشان نمایشی از ایثار و از خودگذشتگی بود که همکاران شهید آتش نشان به خوبی این مهم را در حادثه پلاسکو به نمایش درآوردند.

وحیدرضا انارکی محمدی خاطرنشان کرد: حادثه تلخ پلاسکو تلنگری برای مدیریت شهری وارگان های ذیربط این حادثه بود تا ایمن سازی و اجرای دستورالعمل‌های سازمان آتش نشانی در سرلوحه بازار وساختمان های تجاری به خصوص ساختمان های پر خطر ونا ایمن قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ایمن سازی بیش از ۱۷ سرا و۲۵۰۰ مغازه در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفته است، گفت: امیدوارم با هم افزایی وهمکاری ارگان ها و مشارکت کسبه از تکرار همچین حوادثی جلوگیری شود.

در پایان شهردار منطقه ۱۲ با اهدای گل به خانواده شهدای آتش نشانان از آنان دلجویی کرد وخود را در غم این عزیزان سهیم دانست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here