توزیع ۶۴۰ بسته حمایتی در بین خانواده‌های در معرض آسیب منطقه ۱۹

0
204

سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۹ از توزیع ۶۴۰ بسته حمایتی به مناسبت سال نو در بین خانواده‌های در معرض آسیب اجتماعی، کودکان کار و اقشار کم برخوردار منطقه خبر داد.

به گزارش نبض تهران، میر محمد مطهری‌ موید سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۹، میر محمد مطهری موید، اظهار کرد: با توجه به تقارن نوروز با ماه مبارک رمضان ۲۱۰ بسته حمایتی در بین خانواده‌های کودکان کار و ۴۳۰ بسته نیز در بین اقشار کم برخوردار منطقه توزیع شد.

وی افزود: در سال گذشته طی چندین مرحله و به مناسبت‌های گوناگون بسته‌های حمایتی ارزاق، آموزشی، تحصیلی، بهداشتی به کودکان کار ارائه شده است.

سرپرست معاونت اجتماعی شهرداری منطقه ۱۹ اضافه کرد: با توجه به برنامه ریزی‌های انجام شده با مشارکت سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران مراسم افطاری با حضور کودکان کار به همراه خانواده‌هایشان در شب قدر برگزار خواهد شد.

مطهری مؤید خاطرنشان کرد: منطقه ۱۹ در حال حاضر دو مرکز پویا شهر در بوستان نسترن ناحیه سه و شهرک رسالت ویژه کودکان کار دارد که این مراکز در این منطقه مشغول خدمت رسانی در زمینه‌های گوناگون به اقشار نامبرده است.

گفتنی است حسین اخگر پور سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ از آیین اهدای ۵۰ هزار بسته حمایتی به خانواده‌های کم‌برخوردار و آسیب‌دیده اجتماعی پایتخت که به همت شهرداری تهران در بوستان بزرگ ولایت برگزار شد بازدید کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here