تمامی خودروهای گشت حامی شهر، نوسازی شدند

0
166
شهرداری

مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران گفت: گشت‌ها بدون یک روز تعطیلی در طول سال فعالیت دارند، از همین رو در یک برنامه‌ریزی به عمل آمده تمامی خودروهای (ون) گشت های حامی شهر، نوسازی شدند.

به گزارش نبض تهران، احمد احمدی صدر مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، گفت: با پیگیری های معاونت حمایت های این سازمان، ناوگان گشت های حامی شهر(آسیب های اجتماعی) نیز مورد نوسازی قرار گرفتند تا در فصل سرما، خدمات دهی به افراد آسیب دیده افزایش یابد.

وی اضافه کرد: باتوجه به شروع فصل سرما و لزوم فعالیت‌های دقیق و شبانه روزی گشت های فوریت های خدمات اجتماعی (حامی شهر) چند دستگاه موتورسیکلت در طرح های ساماندهی معتادان متجاهر، کارتن خواب‌ها و بی خانمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی افزود: فعالیت موتورسیکلت‌ها با هدف بالا بردن سرعت عمل شناسایی و ساماندهی بی خانمان‌ها و کارتن خواب‌ها در محلات و معابری که تردد خودرویی امکان پذیر نیست صورت خواهد گرفت.

احمدی صدر خاطر نشان کرد: این موتورسیکلت‌ها هم اکنون در طرح های گشت حامی شهر مورد استفاده قرار می‌گیرند و برخی از پایگاه‌های خدمات اجتماعی مناطق نیز از این امکان برخوردار شده‌اند.

وی همچنین با اشاره به اهمیت فعالیت گشت‌های حامی شهر در حوزه‌های گوناگون آسیب‌های اجتماعی به شکل شبانه‌روزی گفت: گشت‌ها بدون یک روز تعطیلی در طول سال فعالیت دارند، از همین رو در یک برنامه‌ریزی به عمل آمده تمامی خودروهای (ون) گشت های حامی شهر، نوسازی شدند.

احمدی صدر با عنوان اینکه هم اکنون این خودروها در نقاط گوناگون شهر تهران به ویژه نقاط کلونی آسیب‌زا حضور دارند و مشغول ارائه خدمات هستند، خاطر نشان کرد: خوشبختانه با ورود خودروهای جدید به ناوگان گشت‌های حامی شهر، توانستیم طرح برخورد با نقاط کلونی آسیب زای معتادان متجاهر را به شکل ویژه‌ای اجرا کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here