تفکرات خطرناک برای ازدواج را بشناسید

0
173
ازدواج

در این مطلب چند توصیه مهم درباره ازدواج و انتخاب همسر برای شما مطرح می‌شود و اگر این نکات ساده را جدی بگیرید انتخابی آگاهانه‌تر و ازدواجی موفق را رقم خواهید زد.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه خبری نبض تهران، اقدام به ازدواج یکی از مهمترین تصمیماتی است که افراد با ورود به دوره جوانی می‌گیرند.

اگر پیش از ازدواج تفکرات و نوع نگرش خود به زندگی مشترک و نحوه رفتار با همسر آینده خود را با مشاوری آگاه در میان نگذاریم و از مشورت افراد با تجربه استفاده نکنیم، بدون تردید تصمیم‌گیری مناسبی نخواهیم داشت و مشکلات پس از تشکیل خانواده و چه بسا به شکل حادتر و به مرور خود را بروز می‌دهند.

در ادامه چند توصیه مهم درباره ازدواج و انتخاب همسر برای شما مطرح می‌شود و اگر این نکات ساده را جدی بگیرید انتخابی آگاهانه‌تر و ازدواجی موفق را رقم خواهید زد.

با این تفکرات ازدواج نکنید
۱-تو من را کامل میکنی
۲-تو همسر ایده ال من هستی
۳-تو من را خوشبخت میکنی
۴- تو نیمه گمشده من هستی
۵- من تو را تغییر می دهم

راس هریس میگوید اینها افسانه اند اگر با این تفکرات میخواهید ازدواج کنید، هیچ وقت ازدواج نکنید، چون وقتی واقعیت با انتظارات شما جور در نمی آید دچار سرخوردگی میشوید.

میخواهم به شما بگویم عشق و درد مثل دو روی یک سکه هستند.
عشق را یک گلزار در نظر بگیرید ، حالا که وارد این گلزار شدید چندانتخاب دارید :

۱- شروع کنید با خارهای گلزار گلاویز شدن که انها را از بین ببرید(همسرم را درستش می کنم، تغییرش میدم) که قطعا نمیتوانید همه خارها را از بین ببرید و فقط خودتان را زخمی می کنید، ضمن اینکه از بودن در گلزار هم لذت نمی برید.

۲-گلزار را با خارهایش بپذیرید، شاید یک مقدار خارها اذیتتان کنند، اما در کل، بودن در گلزار میتواند تجربه لذت بخشی برایتان باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here