تعیین تکلیف خانه‌های پلاک قرمز تهران

0
137

در جلسه اخیر قرارگاه اجتماعی کلانشهر تهران مقرر شد در روزهای آتی با همراهی دستگاه قضایی اقدامات لازم در رابطه با خانه‌های پلاک قرمز تعیین تکلیف شده انجام شود.

به گزارش نبض تهران، جلسه قرارگاه اجتماعی کلانشهر تهران با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و نمایندگانی از نیروی انتظامی، قوه قضاییه، دانشگاه‌های علوم پزشکی، سازمان بهزیستی و سایر مسئولات دستگاه‌های حوزه کاهش آسیب برگزار شد.

در این جلسه گزارش پیشبرد مصوبات پیشین قرارگاه در رابطه با ساماندهی معتادان متجاهر و کودکان کار، آخرین وضعیت تعیین تکلیف پلاک قرمزها و همچنین پذیرش مددجویان در مراکز غربالگری مردان و زنان ارائه شد.

در ادامه آخرین وضعیت پلاک‌قرمزهای تهران براساس گزارش‌های احصا شده از شهرداری های نواحی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد در روزهای آتی با همراهی دستگاه قضایی اقدامات لازم در رابطه با خانه‌های پلاک قرمز تعیین تکلیف شده انجام شود.

در بخش پایانی جلسه قرارگاه نیز با بررسی آخرین ظرفیت‌ پذیرش معتادان متجاهر در مراکز تربیتی آموزشی و درمانی پایتخت از جمله مجموعه‌های یاورشهر مواردی در زمینه ساماندهی و جمع‌آوری معتادان متجاهر در مناطق مرکزی شهر تهران، آموزش معتادان درمان شده و …. به تصویب رسید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here