تجهیز بوستان‌های منطقه ۱۹ به ۱۱ باب مخزن آب‌رسانی اضطراری

0
230

شهردار منطقه ۱۹ گفت: ۱۱ باب مخزن ذخیره آب‌رسانی اضطراری در بوستان های منطقه به صورت دفنی به منظور بهره مندی در مواقع مدیریت بحران به بهره برداری رسید.

به گزارش نبض تهران، تورج فرهادی شهردار منطقه ۱۹، اظهار کرد: ۱۱ باب مخزن ذخیره آب‌رسانی اضطراری در بوستان های منطقه به صورت دفنی به منظور بهره مندی در مواقع مدیریت بحران به بهره برداری رسید.

وی افزود: طی تعامل با سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران و شرکت آب و فاضلاب منطقه ۶ شهر تهران در خصوص تکمیل زیر ساخت های شهری، احداث مخازن اضطراری آب را به عنوان منطقه پیشگام در دستور کار قرار داد و در زمانبندی‌های تعیین شده نسبت به تکمیل آنها اقدام کرد.

شهردار منطقه ۱۹ با اشاره به اینکه بیشترین سهم مخزن ذخیره آب‌رسانی اضطراری در بین مناطق ۲۲ گانه به این منطقه اختصاص یافته است، افزود: در همین راستا ۱۱ باب مخزن ذخیره آب رسانی اضطراری در بوستان‌های شقایق، ۲۲ بهمن، بهشت، ولایت، مرجان و امام علی (ع) نصب شده است.

وی در ادامه گفت: تأمین آب شرب در مواقع بحرانی از جمله زلزله در کلانشهری چون تهران مهمترین پارامتر برای حفظ حیات و تداوم عملیات امدادرسانی است و به همین منظور مخازن ۱۰۰ متر مکعبی از جنس فولادی با حفاری در زمین دفن شده اند.

فرهادی تصریح کرد: این مخازن در صورت بروز بحران و اختلال در شبکه آبرسانی برای شهروندان قابل استفاده خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here