برنامه‌های فرهنگی و سرویس دهی ویژه مترو در روز ۱۳ آبان

0
442
مترو

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از برگزاری برنامه‌های فرهنگی و سرویس دهی ویژه در خطوط مترو همزمان با راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی خبر داد.

به گزارش نبض تهران، مسعود درستی مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، با بیان اینکه مراسم ١٣ آبان امسال با محوریت دفاع از ملت مظلوم فلسطین و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی با شکوه تمام برگزار می‌شود اظهار کرد: صبح روز شنبه مترو تهران و حومه آماده ارایه خدمات به شرکت کنندگان در این راهپیمایی است و تمهیدات لازم برای اعزام قطارهای فوق العاده به خصوص در خط ۱ و ایستگاه آیت الله طالقانی که در مسیر این اجتماع بزرگ مردمی قرار دارد انجام شده است.

وی در ادامه در خصوص برنامه های فرهنگی مترو تهران در این روز افزود: پایگاه فرهنگی مترو تهران در روز دانش آموز با عنوان شهدای دانش آموز غزه در خیابان طالقانی تهران برپا خواهد شد.
مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه ادامه داد: اجرای برنامه‌های هنری، غرفه‌های پذیرایی و توزیع اقلام فرهنگی از جمله اقدامات این پایگاه خواهد بود.

درستی همچنین تصریح کرد: برنامه‌های متنوع دیگری از جمله فضاسازی ایستگاهی در قالب تابلو‌های هنری، بنر و لایت باکس، اکران نمایشگاه عکس با عنوان ۷۰ سال دشمنی در سه ایستگاه منتخب، نمایشگاه پوستر با موضوع استکبارستیزی، توزیع بسته‌های فرهنگی، غرفه نقاشی کودکان و اهدای بادکنک نیز در این روز برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here