برگزاری آزمون کارشناسی ارشد پزشکی در ۱۰ و ۱۱ خرداد

0
131
آزمون دبیری

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی، از رقابت ۵۸ هزار نفر در آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی و برگزاری آن در ۱۰ و ۱۱ خرداد ماه ۱۴۰۳ خبر داد.

به گزارش نبض تهران، به نقل از روابط عمومی معاونت آموزشی وزارت بهداشت، دکتر محمد مهدی نوروز شمسی، رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی، با اشاره به برگزاری آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشگی ۱۰ و ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ گفت: از دی ماه سال گذشته مراحل ثبت نام آزمون انجام شده و در چند نوبت نیز تمدید شده است. بر این اساس تا کنون ۵۸ هزار نفر برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند.

وی با بیان اینکه “آزمون امسال به صورت کاغذی و حضوری خواهد بود” خاطر نشان کرد: در حدود ۳۴ حوزه در مراکز استان ها برای آزمون در نظر گرفته شده است و تلاش شده تا این حوزه ها از توزیع مناسبی برخوردار باشند.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی، سپس به برگزاری آزمون در دو نوبت صبح و عصر اشاره و تصریح کرد: داوطلبان از روز یکشنبه ۶ خرداد تا صبح روز آزمون می توانند برای دریافت کارت خود از طریق سایت اقدام نمایند. همچنین همزمان با دریافت کارت، امکان اصلاح معدل ها نیز در سایت برقرار شده است.

دکتر نوروز شمسی، اعلام نهایی نتایج آزمون را در نیمه دوم شهریور ماه اعلام کرد و افزود: به داوطلبان توصیه می کنم پس از اعلام دریافت کارت آزمون، هر چه سریعتر برای دریافت کارت اقدام کنند و در خصوص محل آزمون نیز دقت لازم را داشته باشند.

وی در پایان از داوطلبان خواست برای حضور در آزمون تاخیر نداشته باشند و یادآور شد: زمان شروع به تحصیل پذیرفته شدگان، از اول مهر ۱۴۰۳ خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here