برپایی نمایشگاه‌های بهاره از ۱۵ تا ۲۵ اسفند در تهران

0
201

نایب رئیس اتاق اصناف تهران گفت: نمایشگاه‌های بهاره از ۱۵ تا ۲۵ اسفند ماه در ۵ نقطه‌ شهر تهران و به مدت ۱۰ روز برپا و کالاهای اساسی عرضه می‌شود.

به گزارش نبض تهران، احمد ابوالحسنی نایب رئیس اتاق اصناف تهران، از  برپایی نمایشگاه‌های بهاره در ۵ نقطه‌ شهر تهران خبر داد و گفت: این نمایشگاه ها از تاریخ ۱۵ تا ۲۵ اسفندماه و در ۵ نقطه شهر تهران از جمله پارک ارم، فرهنگسرای اشراق، فرهنگسرای حجاب، بوستان ولایت و شهر آفتاب برگزار می‌شود.

او افزود: در نمایشگاه شهر آفتاب، به خریداران کارت اعتباری ۲۰ میلیون تومانی با مهلت بازپرداخت ۴ ماهه داده می‌شود.

ابوالحسنی گفت: در این نمایشگاه‌ها کالا‌هایی مانند برنج، گوشت و مرغ، قند و شکر، پوشاک، کیف و کفش، خشکبار و شیرینی و کالای خواب عرضه می‌شود.

او گفت: این کالا‌ها با تخفیف ۵ تا ۳۰ درصد و در کالای خواب تا ۴۰ درصد به مشتریان عرضه می‌شود.

نایب رئیس اتاق اصناف تهران افزود: ساعت کار این نمایشگاه‌ها تا قبل از ماه رمضان از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۱ و در ماه مبارک رمضان از ۱۵ تا ۲۳ شب است.

اختصاص تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی به خریداران

مدیرکل دفتر خدمات عمومی وزارت صمت نیز گفت: تاکنون برای طرح عید تا عید ۳۶ نمایشگاه ثبت نام شده و ۲۶ هزار مغازه و فروشگاه برای مشارکت در این طرح اعلام آمادگی کرده اند.

قمری با بیان اینکه فعلا بانک تجارت، بانک قرض الحسنه مهر ایران و یک مجموعه اعتباری آنلاین مسئولیت اعتباردهی به متقاضیان را برعهده گرفته اند، افزود: ۶ تجارت یار پرداخت اقساط را تضمین کرده و ۳۰ هزار فروشگاه جدید هم که اغلب فروشگاه‌های زنجیره‌ای و بزرگ هستند به این طرح اضافه خواهند شد.

وی گفت: مردم می توانند برای دریافت اعتبار به بخش خریدارها در سامانه eidtaeid.ir مراجعه کنند.

قمری افزود: طرح عید تا عید از اسفند آغاز و تا اردیبهشت ماه اجرا می‌شود و در صورت موفقیت و استقبال مردم ادامه پیدا می‌کند.

مدیرکل دفتر خدمات عمومی وزارت صمت گفت: سود اعتبار این طرح برای مردم صفر درصد است و بانک تجارت ضمانت کننده اعتبار ۲۰ میلیون تومانی پس از اعتبارسنجی است و هیچگونه چک و سفته‌ای برای ضمانت نیاز نیست.

قمری افزود: بانک قرض الحسنه مهر ایران هم اعتبار ۱۵۰ میلیون تومانی با ضمانت الکترونیکی و بصورت اقساط ۶ ماهه به متقاضیان می‌دهد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here