برنامه‌ریزی برای واردات لاستیک برای آرامش بازار

0
112
لاستیک

وزیر صنعت گفت: برای افزایش تولید لاستیک در کشور اقدامات گسترده ای انجام شده است به تعداد کافی برای واردات لاستیک برنامه ریزی شده است و به زودی آرامش خوبی در این بازار ایجاد می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی پایگاه خبری نبض تهران، از عباس علی آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت در طرح یکپارچه سازی بازرسی‌های اتاق اصناف اظهار کرد: در وزارت صمت به دنبال ایجاد آرامش برای مردم در بازار خودرو هستیم و به سمتی حرکت می کنیم که مساله خودرو از ذهن مردم پاک شود.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص واردات خودرو برای جانبازان گفت: براساس مجوزهایی که توسط بنیاد شهید و بنیاد جانبازان برای خودروسازان اعلام می‌شود وزارت صمت مطابق آیین نامه‌ای که وجود دارد عمل خواهد کرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت یادآور شد: اقدامات لازم در این زمینه توسط وزارت صنعت انجام نخواهد شد بلکه خود خودرو سازان اقدام خواهند کرد.

وی با بیان اینکه نگران بازار تامین لاستیک مورد نیاز خود در بازار نباشند تصریح کرد: مردم به بازار هجمه وارد نکنند تا جلوی افرادی که به دنبال سو استفاده از ناترازی ایجاد شده در بازار هستند، گرفته شود.

علی آبادی همچنین افزود: برای افزایش تولید لاستیک در کشور اقدامات گسترده ای انجام شده است به تعداد کافی برای واردات لاستیک برنامه ریزی شده است به زودی آرامش خوبی در این بازار ایجاد می‌شود.

وی درباره عدم وجود لاستیک به نرخ دولتی در سامانه توزیع روغن و لاستیک اضافه کرد: افراد می توانند از طریق سامانه های تعیین شده وزارت صنعت و اصناف به سامانه های فروش شرکت‌های لاستیک مراجعه کنند.

علی‌آبادی خاطرنشان کرد:اکنون لاستیک در این سامانه‌ها موجودی دارد و مردم می توانند با مراجعه نیاز خود را تامین کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here